Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fundacja | Solucja The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Fundacja (Foudation) to zadanie należące do ścieżki Halcyonu. Jego celem jest zlikwidowanie wszystkich mieszkańców Nadbrzeża. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Użyj protokołu eliminacji;
  2. Zakończ sprawę z automaszynami w Nadbrzeżu;
  3. Wróć do Sophii.

Opis przejścia

Zadanie to aktywuje podczas rozmowy z przyboczną Akande, po zakończeniu zadania Ognisko sygnałowe w kosmosie. Poprosi cię ona wówczas o wyeliminowanie mieszkańców Nadbrzeża.

Jeśli zdecydujesz się do zrobić, udaj się do Szmaragdowej Doliny - Fundacja | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli zdecydujesz się do zrobić, udaj się do Szmaragdowej Doliny. Twoim pierwszym celem jest elektrownia geotermalna. Znajduje się tam terminal, który pozwala przeprogramować automaszyny. Na miejscu będziesz musiał poradzić sobie z obrońcami przybytku. Po tym jak zostaniesz zaczepiony przez strażnika, możesz skorzystać ze zdolności perswazji lub zastraszenia, uciec się do przekupstwa, albo stanąć do walki.

Po przeprogramowaniu automaszyn, udaj się na Nadbrzeże, by zlikwidować roboty chodzące po mieście - Fundacja | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Po przeprogramowaniu automaszyn, udaj się na Nadbrzeże, by zlikwidować roboty chodzące po mieście.

Na koniec wróć do Akande i zamelduj, że zadanie zostało wykonane.