Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w The Outer Worlds są towarzysze? The Outer Worlds poradnik, solucja

Podobnie jak w wielu innych tytułach od Obsidian Entertainment, tak i w The Outer Worlds będziesz miał okazję zwerbować towarzyszy, którzy pomogą ci w rozgrywce. Poniższa strona poradnika zawiera omówienie tego aspektu zabawy.

W czasie swojej przygody będziesz mógł werbować do swojej drużyny kolejnych towarzyszy. Z tej grupy możesz skompletować drużynę, która będzie ci towarzyszyć w czasie twojej przygody. Z racji tego, że każda postać posiada swoje unikalne umiejętności, to musisz dokładnie zapoznać się z ich charakterystyką. W ten sposób dobierzesz sobie skład, który będzie najbardziej odpowiadał twojemu sposobowi gry.

Gdy eksplorujesz świat The Outer Worlds z drużyną, możesz ją w pewien sposób kontrolować - Czy w The Outer Worlds są towarzysze? - The Outer Worlds - poradnik do gry

Gdy eksplorujesz świat The Outer Worlds z drużyną, możesz ją w pewien sposób kontrolować. Do tego celu oddano ci specjalną konsolę, zawierającą cztery komendy:

  1. Atak wskazanego celu [1] - jak sama nazwa wskazuje, wydanie tego polecenia sprawi, że drużyna skupi swój atak na konkretnym celu;
  2. Umiejętności specjalne [2] - ta komenda sprawia, że dany towarzych aktywuje swoją zdolność specjalną;
  3. Szarża [3] - dzięki tej komendzie możesz nakazać swojej drużynie przemieszczenie się do wskazanego punktu.

Oczywiście drużyna nie jest czymś narzuconym, jeśli masz chęć, to możesz podróżować samotnie.