Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jakie perki wybrać na start w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Wybór perków w The Outer Worlds powinien być przemyślany. Twoja postać może osiągnąć maksymalnie 30 poziom, co sprawia, że możliwy jest zakup tylko 15 perków (punkt perku otrzymujesz co dwa poziomy postaci). Nie da się określić, jakie perki są najlepsze w The Outer Worlds - ich dobór zależy od buildu i sposobu rozgrywki. Istnieje jednak kilka perków, które świetnie sprawdzają się na początku gry i pasują do większości buildów postaci. Na niniejszej stronie dowiesz się, jakie perki warto wybrać na starcie zabawy.

Najlepsze perki na start

Niektóre perki można nazwać najlepszymi perkami na start. - Jakie perki wybrać na start w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Niektóre perki można nazwać najlepszymi perkami na start.

Niezależnie od obranego buildu postaci, w The Outer Worlds warto zainteresować się poniższymi perkami. Śmiało można je nazwać jako najlepsze perki na start - ich wybór zdecydowanie ułatwi początkową rozgrywkę.

  1. Wytrwałość (Toughness) - +50% punktów zdrowia. Nie ważne czy walczysz na dystans czy w zwarciu. Dodatkowe punkty zdrowia zawsze się przydadzą i zdecydowanie zwiększą szansę na przeżycie.
  2. Jeszcze kilka bitów (A Few Bits More) - +100% dodatkowej amunicji u sprzedawców. Ten perk staje się nieprzydatny, tylko wtedy, gdy całkowicie skupiasz się na walce wręcz i nigdy nie korzystasz z broni dystansowej. W pozostałych przypadkach usprawnia gromadzenie amunicji.
  3. Osioł juczny (Pack Mule) - +50kg udźwigu postaci. Na początku rozgrywki warto zbierać wszystkie przedmioty, by potem sprzedać je u handlarzy. Dodatkowy udźwig postaci pozwoli Ci zebrać większą ilość łupów podczas eksploracji świata.
  4. Samotny wilk (Lone Wolf) lub Zabójcza demonstracja (All For One) - wybór zależy od tego czy podróżujesz samotnie czy z towarzyszem. Pierwszy perk zwiększa Twoje obrażenia o 25%, gdy nie posiadasz drużyny. Drugi zapewnia +50% punktów doświadczenia za wrogów zabitych przez towarzyszy.
  5. Żniwiarz (Harvester) - zapewnia 15% punktów zdrowia po każdym zabiciu. Dzięki temu odzyskujesz zdrowie w czasie walki bez korzystania z przedmiotu Adreno.

LISTA WSZYSTKICH PERKÓW

Chcesz poznać wszystkie perki w The Outer Worlds? Zajrzyj w naszym poradniku na stronę poświęconą rozwojowi bohatera, umiejętnościom i atutom.