Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wkładaj kombinezon i... zostań | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Wkładaj kombinezon i... zostań (Makes Space Suits, Won't Travel) jest zadaniem, które możesz wykonać w czasie pobytu na Bizancjum. Podczas jego trwania pomożesz Celeste Jolicoeur w stworzeniu idealnego stroju. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Zostań modelem Celeste;
  2. Przynieś 10 skór pierwotnego;
  3. Przynieś egzoszkielet modliszczycy;
  4. Przynieś 3 skóry z boku raptidonów;
  5. Wróć do Celeste;
  6. Odbierz paczkę z UKA;
  7. Wróć do Celeste;
  8. Przeszukaj sklep Celeste.

Opis przejścia

Zadanie to aktywujesz, jeśli porozmawiasz z Celeste Jolicoeur w jej sklepie na Placu Dobrobytu w Bizancjum. Pierwszym o co poprosi cię kobieta jest zaprezentowanie jej strojów trzech frakcji: Kosmoluba, Maruderów i Ikonoklastów.

Aby Celeste uznała strój za pełny musisz mieć na sobie ubranie oraz nakrycie głowy - Wkładaj kombinezon i... zostań | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Aby Celeste uznała strój za pełny musisz mieć na sobie ubranie oraz nakrycie głowy. Stroje Ikonoklastów i Kosmoluba możesz kupić u Bronsona na Bursztynowych Wzgórzach. Zastaw maruderów możesz bez problemu zdobyć przeszukując ciała zlikwidowanych przez ciebie przedstawicieli tej grupy.

Po pokazaniu się Celeste w każdym z trzech strojów otrzymasz kolejne zadanie - przyniesienie 10 skór pierwotnego, egzoszkieletu modliszczycy i 3 skór z boku raptidonów.

Pierwotnych możesz potkać w Szmaragdowej Dolinie lub na Scylli. Ich części możesz spotkać także u Stefana Garcii w laboratorium botanicznym. Modliszczycę i raptidony znajdziesz na Monarch. Niezbędne części możesz znaleźć podczas eksploracji planety lub zakupić je u Sebastiana w Gwiezdnej Zatoce.

Z zebranymi częściami wróć do Celeste na Bizancjum. Zostaniesz wówczas poproszony o odebranie paczki z UKA (HPS). Udaj się do placówki i porozmawiaj z kobietą przy pierwszym okienku od wejścia. Tam zostaniesz skierowany do stanowiska obok.

Okaże się, że paczka została wydana do doręczenia - Wkładaj kombinezon i... zostań | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Okaże się, że paczka została wydana do doręczenia. Udaj się pod adres w dzielnicy posiadłości. Na drzwiach znajdziesz kartkę mówiącą, że paczka została zwrócona do UKA.

Wróć więc do UKA i odbierz paczkę. Następnie udaj się do Celeste. Na miejscu okaże się, że została ona zabita - przeszukaj jej ciało o znajdziesz klucz, który otwiera jej biuro. Wejdź do niego i podnieś ubranie - Chimerę - znajdujące się na biurku, a zadanie zakończy się.