Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prace dorywcze | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Prace dorywcze (Odd Jobs) to zadanie, które możesz wykonać w czasie pobytu na Bursztynowych Wyżynach. Jego celem jest naprawa kilku problemów technicznych, które dotknęły osadę. Ta strona poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Przekieruj elektryczność;
  2. Przywróć łączność w strażnicy;
  3. Ureguluj przepływ w rurach;
  4. Wróć do Bronsona.

Opis przejścia

Zadanie to aktywujesz, jeśli porozmawiasz z Bronsonem na Bursztynowych Wyżynach - Prace dorywcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to aktywujesz, jeśli porozmawiasz z Bronsonem na Bursztynowych Wyżynach. Poprosi cię on o ponowne uruchomienie kilku sprzętów na terenie osady.

Jeśli się zgodzisz, będziesz musiał uruchomić systemy ręcznie za pomocą trzech dźwigni - dwie z nich ulokowane są na Bursztynowych Wyżynach, kolejna poza murami osady - Prace dorywcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli się zgodzisz, będziesz musiał uruchomić systemy ręcznie za pomocą trzech dźwigni - dwie z nich ulokowane są na Bursztynowych Wyżynach, kolejna poza murami osady. Alternatywnie możesz także skorzystać z terminalu w domu Tuckera. Jeśli posiadasz odpowiednio rozwinięte zdolności nauki, inżynierii i hakowania to wszystkie systemy możesz aktywować zdalnie.