Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kontinuum czasoprzestępcze | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Kontinuum czasoprzestrzenne (Space-Crime Continuum) to pierwsze z serii zadań związanych z frakcją PodŚwiatła. W czasie jego trwania będziesz musiał pozyskać gaz z opuszczonego laboratorium. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Odzyskaj zaginiony hasło;
  2. Spotkaj się z Catherine;
  3. Udaj się do tajnego laboratorium w Kaskadii;
  4. Skontaktuj się z Zawodnym;
  5. Podłącz statek do instalacji paliwowej;
  6. Wypompuj gaz;
  7. Wróć do Lilyi.

Opis przejścia

Zadanie aktywujesz w momencie, gdy porozmawiasz z Lilyą Hagen. Kobieta poprosi cię o odzyskanie gazu znajdującego się w jednym z laboratoriów na Monarch.

Jeśli się zgodzisz, twoim pierwszym celem będzie Gwiezdna Zatoka - Kontinuum czasoprzestępcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli się zgodzisz, twoim pierwszym celem będzie Gwiezdna Zatoka. Tam, zaraz za fabryką, znajdziesz ciało jednego z najemników PodŚwiatła. Weź go i skieruj się do Roztoki, gdzie porozmawiasz Catherine.

Kobieta powie ci, że laboratorium znajduje się w Kaskadii - Kontinuum czasoprzestępcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Kobieta powie ci, że laboratorium znajduje się w Kaskadii. Udaj się tam i zlikwiduj patrolujący okolicę oddział maruderów. Następnie skieruj się w stronę sklepu Rizzo's. W środku znajdziesz terminal, z poziomu którego odblokujesz przejście do laboratorium.

Cały kompleks zamieszkiwany jest przez równego rodzaju agresywną fauną (z modliszczycą na czele). Musisz więc być stale gotowy do walki.

Gdy dostaniesz się na dół, w pierwszej kolejności będziesz musiał zlokalizować terminal odpowiedzialny za system tankowania - Kontinuum czasoprzestępcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Gdy dostaniesz się na dół, w pierwszej kolejności będziesz musiał zlokalizować terminal odpowiedzialny za system tankowania. Znajdziesz go w pomieszczeniu pełnym szklanych pojemników.

Następnie udaj się w głąb kompleksu, by odnaleźć terminal, który umożliwi ci przetransferowanie gazu - Kontinuum czasoprzestępcze | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie udaj się w głąb kompleksu, by odnaleźć terminal, który umożliwi ci przetransferowanie gazu. Znajdziesz go na samym końcu laboratorium, zaraz obok windy.

Na koniec wróć od Lilyi na Pionierze i poinformuj ją o wykonaniu zadania.