Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Daleko stąd | Solucja The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Daleko stąd (Long Distance) to zadanie główne wchodzące w skład ścieżki Halcyonu. W czasie jego trwania będziesz musiał wysłać sygnał, który pomoże Sophii Akande w namierzeniu Phineasa. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds, znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Wyślij sygnał namierzający;
  2. Wróć do ADA;
  3. Porozmawiaj z Sophią.

Opis przejścia

Zadanie to aktywuje się automatycznie po zakończeniu zadania Kobieta do przeróbki. Sophia Akande poprosi cię, byś w czasie swojego pobytu w laboratorium Phineasa wysłał sygnał, który je pomoże namierzyć.

Twoim celem jest wspomniane laboratorium. Zanim wyślesz sygnał, porozmawiaj z Phineasem. Wspomnij wówczas o zadaniu, jakie musisz wykonać. Naukowiec zaproponuje, abyś wysłał Sophii zakłócony przekaz.

Uwaga: W tym przypadku decyzja nie ma wpływu na dalszy postęp fabuły.

Teraz możesz podejść do terminalu znajdującego się w rogu pomieszczenia - Daleko stąd | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Teraz możesz podejść do terminalu znajdującego się w rogu pomieszczenia. W tym momencie możesz zdecydować, jaki sygnał wysłać. Niezależnie od tego, jaką podjąłeś decyzję Akande, będzie zadowolona. Po rozmowie przez ADA, udaj się do Bizancjum, by jeszcze paz porozmawiać Sophią.