Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wygląda rozgrywka w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

The Outer Worlds jest typową grą RPG, która posiada rozbudowany gameplay. Na tej stronie poradnika znajdziesz dokładnie omówienie, jak wygląda rozgrywka w najnowszej produkcji od Obsidian Entertainment.

Eksploracja

W czasie swojej przygody będziesz miał do czynienia z półotwartym światem. Mapa podzielona jest na kilka większych obszarów, które będziesz mógł swobodnie eksplorować. Do przemieszczania się między nimi będziesz wykorzystywał statek.

Sektory będziesz mógł odwiedzać w określonym momencie fabuły - Jak wygląda rozgrywka w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry

Sektory będziesz mógł odwiedzać w określonym momencie fabuły. Dodatkowo z czasem do części lokacji nie będziesz mógł wrócić.

Dialogi i wybory

Kiedy będziesz eksplorował świat gry, napotkasz szereg postaci niezależnych, z którymi będziesz mógł porozmawiać. Sama mechanika rozmów opiera się na standardowych rozwiązaniach. Zobaczysz więc szereg linii dialogowych, z których musisz wybrać jedną z nich. W zależności od posiadanych zdolności, będziesz mieć do wyboru różne opcje.

W czasie rozmów, często będziesz podejmował decyzje, które wpłyną na dalszy przebieg fabuły - Jak wygląda rozgrywka w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry

W czasie rozmów, często będziesz podejmował decyzje, które wpłyną na dalszy przebieg fabuły. Będą się one manifestować w kształcie świata.

Walka

Walki w The Outer Worlds dzieją się w czasie rzeczywistym. Każdy przeciwnik posiada swoje słabe punkty oraz taktykę, z pomocą której walczy. Do twojej dyspozycji oddano szeroki wachlarz broni palnej oraz białej.

W czasie walk możesz korzystać także z systemu TTD (Tactical Time Dilation). Został on opisany w osobnym rozdziale.