Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kobieta do przeróbki | Solucja The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Kobieta do przeróbki (The Demolished Woman) jest jednym z głównych zadań fabularnych powiązanych ze ścieżką Halcyonu. Podczas tego zadania będziesz musiał odszukać i wyeliminować Rachel Lockwood. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  • Znajdź Rachel Lockwood;
  • Zdobądź dokumenty;
  • Zabij Rachel Lockwood;
  • Zgłoś się do przybocznej.

Opis przejścia

Zadanie to aktywuje się automatycznie po zakończeniu zadania Władcy marionetek. Twoim celem będzie odnalezienie i zlikwidowanie Rachel Lockwood.

Wskazówki dotyczące lokalizacji Rachel oraz poszukiwane dokumenty znajdziesz w Biurze Eksploracji - Kobieta do przeróbki | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Wskazówki dotyczące lokalizacji Rachel oraz poszukiwane dokumenty znajdziesz w Biurze Eksploracji. Dostanie się do biura kobiety, będzie wymagać od ciebie użycia zdolności do otwierania zamków lub zdobycia klucza od "recepcjonisty" Bradshawa, który jest drugim wynajętym zabójcą.

W biurze będziesz mógł zabrać dokumenty oraz przeczytać wiadomości na terminalu Rachel - Kobieta do przeróbki | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W biurze będziesz mógł zabrać dokumenty oraz przeczytać wiadomości na terminalu Rachel. Dowiesz się z nich, że kobieta przebywa w tunelach technicznych. Teraz możesz udać się w ich kierunku. Przy wyjściu z Biura Eksploracji możesz także powiedzieć drugiemu zabójcy, gdzie znajduje się Rachel Lockwood.

Kiedy uda ci się zlokalizować Rachel w tunelach będziesz musiał z nią porozmawiać - Kobieta do przeróbki | Solucja The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Kiedy uda ci się zlokalizować Rachel w tunelach będziesz musiał z nią porozmawiać. Jeśli powiedziałeś Bradshawowi gdzie przebywa kobieta, to on również się pojawi. W tym momencie musisz zdecydować, czy chcesz zabić kobietę czy zostawisz ją przy życiu. Jeśli wybierzesz druga opcję, a w tunelach znajduje się Bradshaw to będziesz musiał go zabić.

Na koniec wróć do przybocznej Sophii Akande, by zakończyć zadanie.