Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kilka bratnich dusz | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Jednym z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać przebywając w okolicy Nadbrzeża (Edgewater) jest Kilka bratnich dusz (A Few Kindred Spirits). Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera informacje, które pomogą ci ukończyć to zadanie.

Lista zadań

  • Przeszukaj dom Zoe w celu odnalezienia wskazówek;
  • Znajdź Zoe;
  • Przekonaj Zoe do powrotu;
  • Wróć do Grace.

Opis przejścia

W momencie, gdy dotrzesz do Laboratorium botanicznego (Botanic Lab) natrafisz na strażniczkę o imieniu Grace. Po rozmowie z nią dowiesz się, że jednak z mieszkanek zaginęła - Zoe - zaginęła. Jeśli chcesz, możesz pomóc w poszukiwaniach.

Całą akcję rozpocznij w domu Zoe - Kilka bratnich dusz | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Całą akcję rozpocznij w domu Zoe. Znajdziesz go na końcu alejki, nieopodal handlarza. W środku leżą fragmenty dziennika które zdradzają lokalizację dziewczyny. W celu jej oswobodzenia, musisz udać się w to miejsce.

Uwaga: Miejsce, w którym przebywa Zoe jest powiązane również z zadaniem Za garść palców - Kilka bratnich dusz | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Uwaga: Miejsce, w którym przebywa Zoe jest powiązane również z zadaniem Za garść palców. Jeśli więc rozumiałeś z Posterunkową Reyes na Nadbrzeżu i obiecałeś jej pomóc, to możesz wykonać oba zadania jednocześnie.

Po darciu na miejsce, czeka się potyczka z grupą maruderów. Rozpocznij atak znajdując się na obrzeżach miasta. W ten sposób zmusisz przeciwników do przegrupowania i jednoczenie będziesz mógł wykorzystać okoliczne skały jako osłony.

Zoe znajdziesz mnie więcej w centralnej części miasta - Kilka bratnich dusz | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zoe znajdziesz mnie więcej w centralnej części miasta. Kierując się w jej stronę, musisz uważać na miny leżące na ulicach. Na koniec porozmawiaj z kobietą. Będziesz musiał przekonać ją do powrotu. Użyj do tego celu perswazji.