Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Spis zadań towarzyszy | The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Z postępem rozgrywki będziesz werbował kolejnych towarzyszy, którzy będą wspierać cię w czasie przygody. Każdy z twoich kompanów ma dla ciebie osobiste zadania. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz spis wszystkich zadań powiązanych z towarzyszami.

Strona w budowie.

Parvati

Parvati jest towarzyszem, którego nie możesz przeoczyć - jest ona bowiem związana z zadaniem fabularnym Obcy w obcym kraju.

Po zwerbowaniu jej do drużynę, będzie mógł wykonać zadanie:

  1. Pijąc szafirowe wino (Drinking Sapphire Wine)

Pastor Max

Pastor Max jest potencjalnym towarzyszem, którego możesz przeoczyć. Nie jest on powiązany z żadnym głównym zassaniem fabularnym i aby móc go zwerbować musisz udać się do świątyni na Nadbrzeżu i wykonać zadanie:

  1. Podręcznik ilustrowany (The Illustrated Manual)

Ellie

Ellie jest kolejną towarzyszką w The Outer Wolrds, która nie jest powiązania z głównym wątkiem fabularnym i możesz ją bez trudu przeczyć. Aby zwerbować kobietę do drużyny, musisz udać się do ambulatorium na Pionierze. Tam porozmawiaj z nią i wykonaj zadanie:

  1. Najgorszy kontakt (Worst Contact)

SAM

Kolejnym towarzyszem na liście jest SAM. Jest to zmodyfikowana automaszyna sprzątająca, którą znajdziesz na Zawodnym. Zwerbowanie go będzie wymagać wykonania zadania: