Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kim jesteś | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

W czasie pobytu na pionierze możesz wykonać zadanie poboczne Kim jesteś? (Who Goes There?). Zadanie to będzie wymagało od ciebie konformacji z MacReddem - lokalnym bandytą. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  • Wytrop i zabij kapitana MacRedda;
  • Odbierz nagrodę od komendant Sanity.

Opis przejścia

Zadanie to możesz aktywować w dokach, w których ląduje zawodny - Kim jesteś | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to możesz aktywować w dokach, w których ląduje zawodny. Nieopodal wyjścia na główną promenadę Pioniera, po lewej stronie znajdziesz okienko. Stoi w nim komendant Sanita. Porozmawiaj z nią i dopytaj o przestępczość na statku - wówczas otrzymasz polecenie zlikwidowania kapitana MacRedda. Na dowód masz przynieść jego zapalniczkę.

MacRedd zamieszkuje doki na rufie, do których dostać się możesz za pomocą windy znajdującej się w głównym pasażu Pioniera - Kim jesteś | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

MacRedd zamieszkuje doki na rufie, do których dostać się możesz za pomocą windy znajdującej się w głównym pasażu Pioniera. Gdy znajdziesz się na dole porozmawiaj z bandytą. Jeśli posiadasz odpowiednio wysoki poziom perswazji to możesz go przekonać do oddania zapalniczki. W innym wypadku będziesz musiał go zabić i przeszukać jego ciało w poszukiwaniu dowodu na jego śmierć.

Na koniec wróć do Sanity i pokaż jej zapalniczkę MacRedda.