Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak przechowywać przedmioty w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Mnogość przedmiotów w The Outer Worlds może wymusić potrzebę przechowania zdobytych łupów. Ekwipunek postaci jest ograniczony, więc nie zawsze będziesz w stanie nosić przy sobie całe uzbrojenie. Przechowywanie broni i pancerzy jest szczególnie przydatne, gdy testujesz różne buildy bohatera i co jakiś czas zmieniasz typ uzbrojenia. Na niniejszej stronie dowiesz się, w jaki sposób i gdzie przechowywać przedmioty w The Outer Worlds.

Gdzie przechowywać przedmioty?

Przedmioty możesz wkładać do większości pojemników i skrzyń. - Jak przechowywać przedmioty w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Przedmioty możesz wkładać do większości pojemników i skrzyń.

Przedmioty w The Outer Worlds możesz przechowywać w większości pojemnikach i skrzyń - jeśli jest to możliwe, po zbliżeniu się do pojemnika lub skrzyni ujrzysz opcję przeniesienia łupów. Tak pozostawione przedmioty nie znikną i pozostaną w tym samym miejscu dopóki ich nie zabierzesz. Najlepszą opcją jest jednak skorzystanie ze skrzyni, która znajduje się w pokoju kapitana na statku kosmicznym. Aby odblokować dostęp do wspomnianego pokoju, musisz ukończyć misję Nadchodzi moc (Comes Now the Power) i odzyskać zasilanie na statku - pokój zostanie otwarty, a Ty otrzymasz pojemnik z nieograniczonym miejscem.

WIĘKSZY UDŹWIG POSTACI

Dobrym pomysłem jest też zwiększenie udźwigu postaci. Zajrzyj w naszym poradniku na stronę "Jak zwiększyć udźwig postaci?", aby dowiedzieć się więcej.