Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lodowy pałac | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Lodowy pałac (The Ice Palace) jest drugim zadaniem, jakie możesz wykonać dla PodŚwiatła na Pionierze. W czasie jego trwania, będziesz musiał zapewnić frakcji dostęp do stacji HSB-1084. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  1. Zapewnij PodŚwiatłu zdalny dostęp do stacji;
  2. Wróć do Lilyi.

Opis przejścia

Zadanie aktywuje się w czasie rozmowy z Lilyą Hagen po zakończeniu questa Kontinuum czasoprzestrzenne. Zleci ci ona wówczas przejęcie stacji HSB-1084.

Twoim następnym celem, jest wspomniana powyżej placówka - Lodowy pałac | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim następnym celem, jest wspomniana powyżej placówka. Kiedy do niej dotrzesz będzie ona pozbawiona zasilania. Z głównej sali przejdź do pomieszczenia znajdującego się po lewej stronie - znajdziesz tam terminal przywracający prąd. Po tym, jak to zrobisz, odezwie się do ciebie ADA i powie ci o statku Rady, który przybył na stację.

Po chwili uruchomi się rozmowa z dowódczynią spółki. Aby uniknąć starcia będziesz musiał wykorzystać zdolności perswazji, kłamstwa lub zastraszenia. Ewentualnie będziesz mógł także przekupić kobietę.

Następnie wróć się w okolice korytarza, który doprowadził cię do stacji - Lodowy pałac | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie wróć się w okolice korytarza, który doprowadził cię do stacji. Obok niego znajduje się pomieszczenie z kolejnym terminalem. Znajdziesz w nim kartę z identyfikatorem UDL. Jeśli wejdziesz w interakcję z terminalem, to możesz zamienić kartę na klucz do sterowni elektrycznością (do tego pokoju możesz dostać się również wykorzystując zdolność otwierania zamków).

Następnie udaj się w głąb kompleksu - Lodowy pałac | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie udaj się w głąb kompleksu. W pewnym momencie dotrzesz do miejsca, gdzie znajduje się podłoga z siatki. Jest ona pod napięciem. Tuż obok znajduje się sterownia, która umożliwia jej wyłączenie. Skorzystaj z klucza lub zdolności otwierania zamków i wejdź do środka. Tam znajdziesz terminal, który pozwoli ci wyłączyć podłogę.

Idąc dalej dotrzesz do kolejnego pomieszczenia z terminalem - Lodowy pałac | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Idąc dalej dotrzesz do kolejnego pomieszczenia z terminalem. Z jego poziomu przeprogramujesz stację, zgodnie z prośbą Lilyi.

Na koniec wróć na Pioniera i zdaj raport Lilyi. W ten sposób to zadanie zakończy się, a ty otrzymasz następne - Ostatni eksperyment chimerystki.