Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Towarzysze broni | Misja towarzysza w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Towarzysze broni (Star-Crossed Troopers) jest zadaniem powiązanym z jedną z twoich towarzyszek - Nyoką. W czasie jego trwania pomożesz kobiecie pomścić jej towarzyszy. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

 1. Odwieź z Nyoką grób Hayesa;
 2. Oddaj Nyoce medalion;
 3. Poproś Hirama o pomoc;
 4. Przeszukaj posterunek;
 5. Porozmawiaj z Nyoką;
 6. Zbierz 3 gruczoły fermonowe cuchnących pierwotnych;
 7. Porozmawiaj z Nyoką;
 8. Poszukaj w ulu resztek przyjaciół Nyoki;
 9. Zabezpiecz dawną bazę Nyoki;
 10. Zlikwiduj modliszczycę i jej rój;
 11. Porozmawiaj z Nyoką;

Opis przejścia

Monarch

Zadanie to aktywujesz niedługo po zrekrutowaniu Nyoki do drużyny. W czasie rozmowy z towarzyszką zostaniesz poproszony o wspólną wyprawę na grób Hayesa, który znajduje się na Monarch.

W okolicy miejsca pochówku krążą raptidony - Towarzysze broni | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W okolicy miejsca pochówku krążą raptidony. Pokonaj je, a następnie przeszukaj grób - znajdziesz tam medalion, który musisz wręczyć Nyoce.

Twoim kolejnym celem jest Stacja na Diabelskim Szczycie. Tam porozmawiaj z Hiramem, by poznać lokalizację znajomych Nyoki.

Szmaragdowa Dolina

Placówka, w której ukryli się poszukiwani znajduje się w Szmaragdowej Dolinie - Towarzysze broni | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Placówka, w której ukryli się poszukiwani znajduje się w Szmaragdowej Dolinie. Okolica ich kryjówki jest opanowana przez maruderów. Pokonaj ich i skieruj się do budynku ze zniszczonym zamkiem. Nyoka otworzy go i będziesz w stanie wejść do środka. Znajdziesz tam dwa ciała - przeszukaj je i podnieś medalion, który wręczysz towarzyszce.

Scylla

Twoim następnym zadaniem jest pozyskanie przynęty - 3 gruczołów fermonowych cuchnących pierwotnych - Towarzysze broni | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim następnym zadaniem jest pozyskanie "przynęty" - 3 gruczołów fermonowych cuchnących pierwotnych. Zrobisz to na Scylli. Wystarczy, że pokonasz kreatury i przeszukasz ich ciała.

Monarch

Na koniec będziesz musiał wrócić na Monarch. Tam znajduje się dawna baza Nyoki, do której należy się udać. Gdy dotrzesz na miejsce, przeszukaj ciała w poszukiwaniu medalionów. Następnie umieść "przynętę" na modliszczycę przy stosie kości. Wówczas nastąpi atak potwora.

Aby ukończyć zadanie musisz pokonać modliszczycę, a następnie porozmawiać z Nyoką i wręczyć jej pozostałe medaliony - Towarzysze broni | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Aby ukończyć zadanie musisz pokonać modliszczycę, a następnie porozmawiać z Nyoką i wręczyć jej pozostałe medaliony.