Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w The Outer Worlds są mikropłatności? The Outer Worlds poradnik, solucja

Ostatnia popularność niewielkich, płatnych dodatków w grach może nasuwać pytanie - czy w The Outer Worlds są mikropłatności? Niniejsza strona odpowiada na to pytanie. Dowiesz się tu czy w produkcji da się zakupić dodatkowy ekwipunek czy szybko ulepszyć postać przy pomocy prawdziwych pieniędzy.

Czy w The Outer Worlds są mikropłatności?

W The Outer Worlds nie występują mikropłatności. - Czy w The Outer Worlds są mikropłatności? - The Outer Worlds - poradnik do gry
W The Outer Worlds nie występują mikropłatności.

Odpowiedź jest krótka - w The Outer Worlds nie występują mikropłatności. Nie ma żadnej możliwość wykupienia lepszej broni czy perków przy użyciu prawdziwych pieniędzy - po zakupie gry otrzymujesz pełną zawartość, a postęp odbywa się tylko podczas normalnej rozgrywki. Brak mikropłatności był zapowiedziany przez studio Obsidian Entertainment już przed premierą produkcji. Jedyną opcją rozszerzenia tytułu mogą być pełnoprawne dodatki (DLC).

JAK GRAĆ W THE OUTER WORLDS?

Dopiero zaczynasz zabawę z produkcją? Zapraszamy na zbiór 10 najlepszych porad na start - dowiesz się tam na czym warto skupić się na początku rozgrywki.