Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nie kąsaj słońca | Misja towarzysza w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Nie kąsaj słońca jest zadaniem powiązanym z Parvati. W czasie jego trwania pomożesz swojej towarzyszce przygotować się na randkę. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz informacje pomocne w ukończeniu questa.

Lista zadań

  1. Kup produkty do kąpieli;
  2. Porozmawiaj z Parvati;
  3. Kup zapiekankę w sosie pyłowym;
  4. Zdobądź ciastka kochanków;
  5. Daj Parvati jedzenie;
  6. Znajdź modny strój dla Parvati;
  7. Porozmawiaj z Parvati;
  8. Porozmawiaj z Parvati na statku.

Opis przejścia

Zadanie to możesz aktywować, rozmawiając z Parvati (po ukończeniu questa Pijąc szafirowe wino). Zostaniesz wówczas poproszony o pomoc w zorganizowaniu randki z Junlei. Będzie to wymagało od ciebie wykonania kilku kroków.

Zdobądź produkty do kąpieli

Twoim pierwszym zadaniem jest udanie się do Gladys na Pionierze - Nie kąsaj słońca | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim pierwszym zadaniem jest udanie się do Gladys na Pionierze. Tam będziesz musiał wybrać jedno z trzech rodzajów mydła - Parvati nie będzie w stanie podjąć tej decyzji. Następnie porozmawiaj z towarzyszką, a zostaniesz poproszony o zdobycie dwóch potraw - zapiekanki w sosie pyłowym i ciastek kochanków.

Zdobądź jedzenie na randkę

Obie potrawy znajdziesz na Monarch. Zapiekankę w sosie pyłowym możesz kupić u kucharza Raymonda w Gwiezdnej Zatoce. Zgodzi się to zrobić za 3000 bitów. Cenę możesz jednak zbić wykorzystując zastraszenie.

Ciastka kochanków znajdziesz natomiast w Kaskadii w sklepie Rizzo - Nie kąsaj słońca | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Ciastka kochanków znajdziesz natomiast w Kaskadii w sklepie Rizzo. Musisz jednak uważać, ponieważ okolica jest opanowana przez maruderów.

Następnie porozmawiaj z Parvati. Tym razem poprosi cię ona o znalezienie odpowiedniej kreacji.

Znajdź odpowiednie ubranie na randkę

Na Bizancjum będziesz musiał skierować się do Celeste Jolicoeur - Nie kąsaj słońca | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na Bizancjum będziesz musiał skierować się do Celeste Jolicoeur. Kobieta ta prowadzi sklep na Palcu Dobrobytu w Bizancjum. Porozmawiaj z nią odnośnie ubrań dla Parvati - za kreację każe sobie zapłacić 6000 bitów. Jeśli posiadasz odpowiednio rozwinięte zdolności perswazji lub zastraszenia, to będziesz mógł zbić cenę do 3000 bitów.

Na koniec porozmawiaj z Parvati i daj jej strój.

Randka

Na koniec będziesz musiał kilkukrotnie porozmawiać z Parvati. Najpierw na Zawodnym, potem na Pionierze. Wówczas, gdy będziesz na statku będziesz mógł zobaczyć, jak przebiega randka. Po kolejnym opuszczeniu i powrocie na okręt, będziesz mógł po raz zapytać towarzyszkę o przebieg spotkania, a zadanie zakończy się.