Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy te globy mogą kłamać? | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Czy te globy mogą kłamać? (The Lying Earth) to zadanie, które możesz wykonać w czasie przechodzenia jednej z misji głównej - Miasto i gwiazdy. W czasie jego trwania będziesz musiał wysłać wiadomość od ministra Clarke'a na Ziemię. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Wyślij wiadomość od ministra Clarke'a.

Opis przejścia

Zadanie to otrzymasz w czasie rozmowy z ministrem Clarkiem. Poprosi cię on o wysłanie do dyrektoriatu Ziemi widomości. Do tego celu potrzebny jest odpowiedni terminal.

Jeden z nich znajduje się w gabinecie przewodniczącego Rockwella, ulokowany w Budynku Kierownictwa - Czy te globy mogą kłamać? | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeden z nich znajduje się w gabinecie przewodniczącego Rockwella, ulokowany w Budynku Kierownictwa. Do gabinetu dostaniesz się przez pokój znajdujący się na lewo od windy. Otworzysz go za pomocą klucza, który otrzymałeś od ministra. W tym czasie zostaniesz też zaczepiony przez Platta, jednak obędzie się bez nieprzyjemności.

Następnie przejdź przez dziurę w ścianie i skorzystaj z terminalu znajdującego się w gabinecie. Zadanie zakończy się w momencie, gdy nadasz z niego wiadomość.