Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

W stanie spoczynku (Why Call Them Back From Retirement) to jedno z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać w Bizancjum. Jego celem jest zbadanie miejskiego programu emerytalnego. Ta strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  1. Sprawdź, co się dzieje w Dzielnicy Emerytury;
  2. Uciekaj;
  3. Wróć do Hortense.

Opis przejścia

Na jednej z ulic Bizancjum spotkasz Hortense Ingalsbee - W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na jednej z ulic Bizancjum spotkasz Hortense Ingalsbee. Porozmawiaj z nią, a dowiesz się, że chce ona sprawdzić lokalny program emerytalny. Jeśli się zgodzisz to zadanie zostanie aktywowane.

Wejście do Dzielnicy Emerytury znajduje się w porcie załadunkowym - W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Wejście do Dzielnicy Emerytury znajduje się w porcie załadunkowym. Odblokowanie drzwi będzie wymagało od ciebie skorzystania z terminalu znajdującego się w pomieszczeniu przylegającym do korytarza.

Po wejściu do środka będziesz musiał przejść przez korytarz i podejść do kolejnego terminala - W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Po wejściu do środka będziesz musiał przejść przez korytarz i podejść do kolejnego terminala. Po wyrażeniu zgody na warunki regulaminu, zostanie uruchomiona winda, którą zjedziesz na niższy poziom.

Na dole okaże się, że cały program emerytalny jest mistyfikacją - W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na dole okaże się, że cały program emerytalny jest mistyfikacją. Cały poziom jest oponowany przez agresywne roboty. Zlikwiduj je, a następnie podejdź do terminala znajdującego się po drugiej stronie pomieszczenia. Z jego poziomu odblokujesz właz w podłodze oraz, jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą zdolność hakowania, dezaktywujesz roboty.

Następnie skorzystaj z włazu znajdującego się obok i przejdź do tuneli technicznych - W stanie spoczynku | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie skorzystaj z włazu znajdującego się obok i przejdź do tuneli technicznych. Jeśli nie dezaktywowałeś robotów, to czeka cię tam kolejna potyczka (odbije się ona negatywnie na twojej reputacji z Radą).

Przejście do głównej części tuneli technicznych znajduje się za zaryglowanymi drzwiami. Stamtąd będziesz mógł wyjść na powierzchnię (jeśli wcześniej nie wykonałeś zadania Kupidyn doświadczalny, to natrafisz tam na kolejne wrogo nastawione roboty).

Na koniec wróć do Hortense Ingalsbee i powiedz jej co się dzieje w Dzielnicy Emerytury. Możesz także skłamać na temat tego co się tam dzieje, wówczas kobieta sama uda się do tego dystryktu. Musisz mieć na uwadze, że jeśli powiesz kobiecie prawdę to twoja reputacja u Rady spadnie.