Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kamera, akcja | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Kamera, akcja (At Central) to jedno z zadań jakie możesz wykonać w Bizancjum. W czasie jego trwania weźmiesz udział w castingu do filmu. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Weź udział w castingu;
  2. Połamania nóg!;
  3. Porozmawiaj z Maverickiem.

Opis przejścia

W czasie pobytu w Bizancjum, udaj się na Plac Dobrobytu (Prosperity Plaza), a spotkasz Mavericka Johnstona. W czasie rozmowy zaproponuje ci on, abyś wziął udział w castingu.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty będziesz musiał udać się do Wytwórni Odeon (Odeon Pictures), która znajduje się w okolicy Biura Eksploracji - Kamera, akcja | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty będziesz musiał udać się do Wytwórni Odeon (Odeon Pictures), która znajduje się w okolicy Biura Eksploracji. W środku skorzystaj z windy, by dostać się na wyższe piętro. Następnie wejdź w interakcję z interkomem, a zostaniesz wpuszczony na plan.

W środku będziesz musiał porozmawiać z aktorem - Kamera, akcja | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W środku będziesz musiał porozmawiać z aktorem. W czasie jej trwania możesz poprowadzić scenę (możliwe jest wykorzystanie zdolności kłamstwa oraz inżynierii) lub zabić aktorów.

Po wszystkim pojawi się Maverick. Porozmawiaj z nim, by zakończyć zadanie.