Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Największe trofeum pana Picketta | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Największe trofeum pana Picketta (Mr. Pickett's Biggest Game) to zadanie, jakie możesz wykonać na Monarch. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  1. Poszukaj śladów pana Picketta;
  2. Wręcz Sebastianowi dziennik pana Picketta.

Opis przejścia

Zadanie to możesz odblokować w czasie pobytu w Gwiezdnej Zatoce - Największe trofeum pana Picketta | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to możesz odblokować w czasie pobytu w Gwiezdnej Zatoce. W okolicy biura Sanjara natrafisz na Sebastiana. Wypytaj go o to, jak idą interesy. Dowiesz się wówczas o niejakim panu Pickettcie, który jest zafascynowany lokalną fauną. Mężczyzna zaginął, a ty zostaniesz poproszony o jego odnalezienie.

Jeśli się zgodzisz, to będziesz musiał udać się w okolice Roztoki - Największe trofeum pana Picketta | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli się zgodzisz, to będziesz musiał udać się w okolice Roztoki. Przebywa tam modliszczyca, którą chciał zobaczyć poszukiwany - pokonaj ją i przeszukaj ciało, a znajdziesz dziennik pana Picketta.

Na koniec wróć do Sebastiana w Gwiezdnej Zatoce i powiadom go o losie, jaki spotkał pana Picketta.