Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Jednym z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać w czasie pobytu na Rozarium jest Przyszła na Rozarium zagłada (The Doom That Came to Roseway). Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz informację związane z zaliczeniem tego zadania.

Lista zadań

  • Zbadaj wezwanie pomocy;
  • Odszukaj sejf Antona;
  • Zlikwiduj banitów (opcjonalnie);
  • Zajmij się raptidonami (opcjonalnie);
  • Odzyskaj dane Antona;
  • Przygotuj drogę ucieczki;
  • Wypuść Cassandrę;
  • Porozmawiaj z Antonem.

Opis przejścia

Zadanie aktywuje się jeszcze w czasie rozmowy z Gladys na Pionierze. Całość zadania rozgrywa się jednak na terenie Rozarium. Gdy dotrzesz do miasta, musisz porozmawiać z Antonem - powie ci on o swoich badaniach, które zostały przejęte przez banitów. Jeśli zgodzisz się mu pomóc, to otrzymasz od mężczyzny klucz do laboratorium oraz kod dostępu.

Badania i Cassandra O'Malley

Następnie udaj się do tajnego laboratorium. Jego okolica jest pilnie strzeżona przez banitów, więc będziesz musiał walczyć.

Tuż po wejściu do środka natrafisz na Portera i jego oddział - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Tuż po wejściu do środka natrafisz na Portera i jego oddział. Porozmawiaj z nim, a poznasz ogólną sytuację. Dodatkowo, jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą perswazję to możesz go przekonać, by oddał on swoją kartę do biura, która będzie ci potrzebna na późniejszym etapie zadania.

Następnie udaj się w głąb kompleksu - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie udaj się w głąb kompleksu. W czasie przemierzania korytarzy natrafisz na roboty strażnicze oraz banitów, z którymi będziesz musiał walczyć.

W pewnym momencie dotrzesz na stołówkę, przejdź przez nią i przejdź przez pozbawione drzwi przejście - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W pewnym momencie dotrzesz na stołówkę, przejdź przez nią i przejdź przez pozbawione drzwi przejście. W ten sposób dotrzesz do miejsca, gdzie uwięziona jest Cassandra O'Malley. Porozmawiaj z kobietą - poprosi cię ona o wypuszczenie z ukrycia. Dodatkowo, jeśli masz odpowiednio rozwiniętą zdolność perswazji, to możesz ją przekonać, by banici przestali cię atakować.

Uwolnienie Cassandry będzie wymagać od ciebie wydrukowania karty ochrony laboratorium - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Uwolnienie Cassandry będzie wymagać od ciebie wydrukowania karty ochrony laboratorium. Pomieszczenie, w którym możesz stworzyć ten przedmiot jest zamknięte i możesz je otworzyć na dwa sposoby - wykorzystując umiejętność otwierania zamków lub za pomocą karty otrzymanej od Portera.

Po pozyskaniu karty musisz jeszcze oczyścić drogę ucieczki dla Cassandy - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Po pozyskaniu karty musisz jeszcze oczyścić drogę ucieczki dla Cassandy. Aby to zrobić udaj się dalej korytarzem, gdzie znajduje się kobieta i udaj się do pomieszczenia na wprost. Znajdziesz tam grupę raptidonów. Zlikwiduj je, a następnie wróć uwolnić kobietę.

Drzwi do pomieszczenia, gdzie znajduje się Caasanda znajdziesz przechodząc przez drzwi, które znajdziesz w tym samym korytarzu, który doprowadził cię raptidonów. W tym pomieszaniu również natrafisz na te istoty - zlikwiduj je i uwolnij kobietę. W tym momencie możesz zdecydować o jej losie. Możesz ją zabić i odebrać jej badania lub przekonać ją do ich oddania.

Raptidony

Oprócz banitów, na terenie laboratorium znajdziesz również znaczą liczbę raptidonów. Chociaż większość z tych istot zabijesz przy okazji szykowania drogi ucieczki dla Cassandry O'Malley. W kompleksie znajdziesz jeszcze jedną, zdecydowanie najsilniejszą grupę. Znajduje się ona w pomieszczeniu, do którego prowadzą schody w dół, odchodzące od korytarza, gdzie spotykasz Cassandrę.

W czasie walki pozostawał ciągle w ruchu, by nie zostać poparzonym kwasem oraz stratowanym - Przyszła na Rozarium zagłada | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W czasie walki pozostawał ciągle w ruchu, by nie zostać poparzonym kwasem oraz stratowanym. W pierwszej kolejności natomiast zlikwiduj mniejsze osobniki.

Na koniec wróć do Antona i oddaj mu badania lub odsprzedaj je Gladys na Pionierze.