Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć lepszą broń w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Uzbrojenie w The Outer Worlds pomaga sprawniej zabijać przeciwników. Uzyskując coraz potężniejsze bronie szybciej poradzisz sobie z napotkanymi wrogami i będziesz mógł odwiedzać bardziej wymagające lokacje. Na niniejszej stronie dowiesz się, jak łatwo i szybko zdobyć lepszą broń w The Outer Worlds. Poniższe propozycje uzbrojenia przydadzą się w różnych buildach postaci i stylach rozgrywki.

Karabin szturmowy (Assault Riffle)

Udaj się do miejsca oznaczonego czerwonym kolorem. - Jak zdobyć lepszą broń w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Udaj się do miejsca oznaczonego czerwonym kolorem.

Karabin szturmowy (Assault Rifle) jest świetną propozycją na samym starcie rozgrywki - znajdziesz go w pierwszej krainie, czyli w Szmaragdowej Dolinie (Emerald Vale Region). Nawet jeśli planujesz korzystać z innego typu uzbrojenia, karabin szturmowy dobrze sprawdza się do osłabiania czy zabijania przeciwników z dystansu. Najłatwiejszym sposobem na zdobycie tej broni jest odwiedzenia miejsca oznaczonego na powyższej mapie - znajduje się on w Ośrodku Kultury Szmaragdowej Doliny (Emerald Vale Community Center), niedaleko miasteczka o nazwie Nadbrzeże (Edgewater).

A następnie poszukaj zwłok otoczonych minami. - Jak zdobyć lepszą broń w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
A następnie poszukaj zwłok otoczonych minami.

Na miejscu poszukaj zwłok otoczonych minami. Do min najbezpieczniej jest strzelić z dystansu - wtedy wybuchną bez zranienia Twojej postaci. Przy zwłokach odnajdziesz karabin szturmowy, a także zapas amunicji.