Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alchemik-amator | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Alchemik-amator (The Amateur Alchemist) to jedno z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać w czasie swojego pobytu na Rozarium. Związane jest ono z eksperymentem prowadzonym przez niejakiego Vaughna. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  • Zajmij się porzuconym eksperymentem;
  • Porozmawiaj z Vaughnem.

Opis przejścia

Przebywając w Rozarium natrafisz na naukowca o imieniu Vaughn. Porozmawiaj z nim, a opowie ci on o eksperymencie, który musiał porzucić. Poprosi cię także o jego zakończenie. Jeśli się zgodzisz to zadanie zostanie aktywowane.

Cały projekt miał miejsce w tajnym laboratorium (jest ono powiązane również z zadaniem Przyszła na Rozarium zagłada). Dostanie się na miejsce będzie wymagać od ciebie pokonania grupy banitów oraz robotów (chyba, że już wcześniej oczyściłeś budynek).

Pracowania Vaughna znajduje się naprzeciwko miejsca, gdzie przebywa Cassandra OMalley - Alchemik-amator | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Pracowania Vaughna znajduje się naprzeciwko miejsca, gdzie przebywa Cassandra O'Malley. Wejdź do środka i pojedź do terminala. Z jego poziomu będziesz mógł zakończyć projekt. Stanie się tak niezależnie od tego, jaką opcję wybrałeś.

Na koniec wróć do Vaughna i zamelduj o zakończeniu eksperymentu - Alchemik-amator | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na koniec wróć do Vaughna i zamelduj o zakończeniu eksperymentu.