Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W poszukiwaniu FPUL | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

W poszukiwaniu FPUL (BOLT with His Name) to pierwsze zadanie, jakie możesz wykonać dla frakcji MGG w Gwiezdnej Zatoce. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  • Zdobądź FPUL-52;
  • Wyczyść dane ze wszystkich terminali w budynku;
  • Wróć do Sanjara.

Opis przejścia

Zadanie to odblokujesz w czasie rozmowy z Sanjarem w Gwiezdnej Zatoce. W czasie jej trwania zdradzi ci on swój plan przywrócenia miasta do Rady. Poprosi cię on także o odnalezienie FPUL-52.

Poszukiwany obiekt możesz znaleźć nieopodal Gwiezdnej Zatoki. W okolicy północnej bramy znajdziesz most, na którym przebywa grupa raptidonów. Przejdź przez niego - zaraz za nim leży ciało bez głowy. Znajdziesz przy nim klucz do budynku DAR-u.

Sam budynek znajduje się na prawo od ciała - są to zamknięte drzwi w wiosce - W poszukiwaniu FPUL | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Sam budynek znajduje się na prawo od ciała - są to zamknięte drzwi w wiosce. Wejdź do środka. Twój główny cel znajduje się na piętrze, możesz jednak po drodze wejść w interakcję z terminalem i skasować zawarte na nim dane.

Na piętrze znajdziesz zamknięte drzwi z interkomem - okaże się, że w środku uwięziona jest Huxley - W poszukiwaniu FPUL | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na piętrze znajdziesz zamknięte drzwi z interkomem - okaże się, że w środku uwięziona jest Huxley. Otwórz drzwi i porozmawiaj z nią. Następnie będziesz mógł wejść w głąb pomieszczenia i zabrać FPUL-52.

Na koniec wróć Sanjara i przekaż mu zdobycz.