Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak i gdzie spać w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Spanie w The Outer Worlds odgrywa bardzo ważną rolę, jeśli grasz na poziomie trudności Supernova. W innym przypadku nie jest to istotna możliwość, ale oczywiście w każdej chwili możesz z niej skorzystać. Na niniejszej stronie poznasz wszystkie informacje o odpoczynku - jak, gdzie i po co spać w The Outer Worlds?

Po co spać?

Brak snu w trybie Supernova negatywnie wpływa na umiejętności postaci. - Jak i gdzie spać w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Brak snu w trybie Supernova negatywnie wpływa na umiejętności postaci.

Sen jest konieczny, jeśli zdecydowałeś się na rozgrywkę na poziomie trudności Supernova. Jeśli Twoja postać nie będzie spać, stanie się przemęczona, a to negatywnie wpływa na umiejętności. Im wyższy poziom przemęczenia, tym wyższa stanie się kara do umiejętności - a w skrajnych przypadkach, Twoja postać po prostu umrze. Na pozostałych poziomach trudności, sen może posłużyć np. jako przyspieszenie czasu, by szybciej pozbyć się negatywnych efektów albo zmienić porę dnia.

PORADY DO TRYBU SUPERNOVA

Rozgrywka na poziomie trudności Supernova może stanowić spore wyzwanie. Zajrzyj na stronę "Jak przetrwać w trybie Supernova?" w naszym poradniku, aby poznać porady ułatwiające zabawę.

Gdzie spać?

Na swoim statku kosmicznym znajdziesz łóżko. - Jak i gdzie spać w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Na swoim statku kosmicznym znajdziesz łóżko.

Najważniejsza informacja - w trybie Supernova możesz spać tylko na pokładzie swojego statku kosmicznego. Łóżko znajdziesz w swoim pokoju, czyli na piętrze prawej strony statku. Warto wspomnieć, że dostęp do pokoju otrzymasz dopiero po ukończeniu misji Nadchodzi moc (Comes Now the Power). Na pozostałych poziomach trudności, możesz spać na dowolnym łóżku w świecie gry.

WSZYSTKO O ZAWODNYM

Chcesz poznać więcej informacji o Zawodnym (The Unreliable), czyli o swoim statku kosmicznym? Zajrzyj na osobną stronę naszego poradnika.