Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przyziemna krucjata | Misja towarzysza w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Przyziemna krucjata (The Low Crusade) jest zadaniem powiązanym z Ellie. W czasie jego trwania weźmiesz udział w konfrontacji towarzyszki z rodziną. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  • Odwiedź rodziców Ellie w Bizancjum;
  • Ponownie porozmawiaj z Ellie;
  • Znajdź biuro firmy ubezpieczeniowej;
  • Załóż dla Ellie fikcyjny rachunek beneficjenta polisy;
  • Porozmawiaj z Ellie.

Opis przejścia

Jeśli zwerbowałeś Ellie do drużyny, to będziesz mógł porozmawiać z nią na Zawodnym. W czasie pogawędki zostaniesz poproszony o pojawienie się wraz z towarzyszką u jej rodziców.

Bizancjum

Jeśli się na to zdecydujesz będziesz musiał udać się z Ellie na Bizancjum - Przyziemna krucjata | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli się na to zdecydujesz będziesz musiał udać się z Ellie na Bizancjum. Skieruj się do domu jej rodziców, gdzie dojdzie do konfrontacji. W czasie tej rozmowy okaże się, że bliscy towarzyszki przejęli jej polisę ubezpieczeniową.

Kiedy opuścisz dom porozmawiaj z Ellie - Przyziemna krucjata | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Kiedy opuścisz dom porozmawiaj z Ellie. Będzie ona chciała odzyskać swoją polisę. Jeśli zgodzisz się jej pomóc, będziesz musiał zlokalizować skrzynkę pocztową. Znajduje się ona nieopodal Grupy Ubezpieczeniowej Wielkiej Arkadii (Greater Halcyon Insurance Group).

Monarch

Następnym celem będzie Roztoka. Znajduje się tam oddział agencji ubezpieczeniowej. Porozmawiaj z agentką znajdującą się w budynku. W czasie rozmowy możesz ją przekonać do zmiany polisy, wykorzystując zastraszenie lub łapówkę.

Jeśli nie uda ci się zmusić agentki do współpracy, to możesz pójść do sąsiedniego pomieszczenia, włamać się do terminalu i samodzielnie zmienić polisę - Przyziemna krucjata | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Jeśli nie uda ci się zmusić agentki do współpracy, to możesz pójść do sąsiedniego pomieszczenia, włamać się do terminalu i samodzielnie zmienić polisę. Na koniec porozmawiaj z Ellie.