Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Pszczoły - hodowla, porady FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do FS 22 opisano zakładanie pasiek i hodowla pszczół.

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2021

W tym miejscu dowiecie się, jak rozpocząć hodowlę pszczół w pasiekach, jakie ule (beehives) są dostępne, jak zbierać miód i gdzie go przetworzyć w fabrykach (factory) w grze Farming Simulator 22.

Pszczoły to nowość w Farming Simulator 22. Są w zasadzie bezobsługowe i wymagają jedynie zakupu uli. Miód możecie sprzedawać bezpośrednio lub wykorzystać go w łańcuchu produkcyjnym do produkcji Płatków zbożowych.

Ule stawiacie w trybie budowania - Farming Simulator 22: Pszczoły - hodowla, porady - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Ule stawiacie w trybie budowania. Dostępnych jest pięć typów uli - różnią się pojemnością i ceną oraz rozmiarem. Najbardziej opłaca się stawiać duże ule (największy ul zastępuje 33 małe), ponieważ oszczędzacie miejsce oraz pieniądze - ze wzrostem rozmiaru maleje cena "za sztukę". Ule możecie położyć gdziekolwiek na Waszej działce, nie zajmują dużo miejsca.

Wszystkie typy uli są ze sobą zgodne. Musicie jeszcze postawić gdzieś znacznik miejsca na palety, w którym pojawiać się będzie miód gotowy do odbioru na paletach. Na mapie możecie postawić tylko jeden taki znacznik, lecz miód ze wszystkich pasiek pojawi się w nim, niezależnie od odległości od ulów.

  1. Palety należy podnosić widłami - nie są lekkie,
  2. Strefa jest mała, należy pamiętać o jej opróżnianiu / przenoszeniu palet w inne miejsce.
  3. Pszczoły pracują cały rok z jednakową wydajnością,
  4. Ule nie muszą być stawiane w pobliżu pól uprawnych.

Wydajność: 10 ulów pszczół wyprodukuje w ciągu doby 120l miodu (jedną paletę).

Strefę starajcie się stawiać na wyrównanym terenie - czasem palety mogą "zbugować się" - nie będzie można ich podnieść. Dzieje się tak, ponieważ podczas tworzenia strefy nie ma automatycznego równania terenu jak ma to miejsce w przypadku zagród dla zwierząt czy innych nieruchomości. Strefę zawsze możecie usunąć i zbudować w innym miejscu.