Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Ładowarka w traktorze - jak zamontować? FS 22 poradnik, wskazówki

Niniejsza strona wyjaśnia, jak podpiąć i używać ładowacza czołowego (front loader) w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021

Na tej stronie poradnika dowiecie się jak podłączyć ładowacz czołowy (Front Loader) do ciągnika w Farming Simulator 22. Umożliwi Wam to montaż wideł do kiszonki, wideł do bel czy łopaty, by móc używać ciągnika jak ładowacza.

W ciągnikach możecie zamontować ładowacz czołowy. Jest to najprostsza i najtańsza forma ładowacza, aby móc podnosić różne przedmioty / surowce, jak bele, ziarna czy nawóz lub kiszonkę. Aby móc zamontować ładowacz, należy zakupić właściwy ciągnik (wiele ciężkich ciągników oraz najtańsze modele lekkich nie posiadają takiej opcji). Ponadto przy zakupie należy wybrać opcję konsola ładowacza (Front Loader Attacher).

Następnie należy zakupić końcówkę ładowacza - Farming Simulator 22: Ładowarka w traktorze - jak zamontować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Następnie należy zakupić końcówkę ładowacza. Tu wybór jest prosty: zależnie od zastosowań, należy wybrać właściwą końcówkę (łopatę do ładowania sypkich surowców, czy widły do podnoszenia bel).

Dostępnych jest kilka systemów różnych marek i zgodne z nimi ładowacze - nie musicie się tym przejmować. Wszystkie są ze sobą zgodne. - Farming Simulator 22: Ładowarka w traktorze - jak zamontować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
Dostępnych jest kilka systemów różnych marek i zgodne z nimi ładowacze - nie musicie się tym przejmować. Wszystkie są ze sobą zgodne.

Warto zamontować z tyłu ciągnika obciążnik, jeśli zamierzacie podnosić ciężkie przedmioty (np. bale drewna, czy obciążona łopata), ale także w przypadku, gdy chcecie je podnosić bardzo wysoko, np. przy załadunku.

Dostępne są specjalne pojazdy przeznaczone do podnoszenia przedmiotów - różnego typu ładowacze. Posiadają one własne końcówki niezgodne z innymi. Gdy będziecie używać ładowacza często, warto zaopatrzyć się w jeden z tych pojazdów.