Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXSXPS4XONEPS5
Okładka Farming Simulator 22 (PC)

Farming Simulator 22

FS 22

Dziewiąta główna część najpopularniejszej serii symulatorów rolniczych. Farming Simulator 22 został opracowany przez studio GIANTS Software, które wzięło na siebie również obowiązki wydawcy. Największą nowością wprowadzoną w grze są zmienne pory roku.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia | Find Your Next Game

Okładka Farming Simulator 22 (PC)

data premiery gry:

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator 22 to dziewiąta główna odsłona bestsellerowego cyklu symulatorów rolniczych, zapoczątkowanego w 2008 roku. Produkcja została opracowana przez studio GIANTS Software, od początku rozwijające markę. Co ciekawe, jest to pierwsza od 2012 roku duża część serii, która nie wyszła spod skrzydeł firmy Focus Home Interactive; deweloperzy wydali opisywany tytuł własnym sumptem.

Mechanika

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, w Farming Simulator 22 wcielamy się w rolnika, a na naszych barkach spoczywają wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa. W trakcie zabawy zajmujemy się więc uprawą ziemi i hodowlą zwierząt, a nawet leśnictwem. Zarobione (choćby dzięki sprzedaży plonów) pieniądze możemy natomiast wydać na zakup nowego wyposażenia i rozbudowę naszej farmy.

Autorzy nie omieszkali wprowadzić szeregu rozmaitych nowości oraz usprawnień. W grze pojawia się zarówno znana sceneria Erlengrat, którą nieco zaktualizowano, jak i dwie zupełnie nowe mapy. Poza tym wśród ponad 400 czekających na sprawdzenie maszyn i narzędzi od ponad stu licencjonowanych producentów znajdziemy ich nowe kategorie. Zaimplementowano tu również niedostępne wcześniej rodzaje upraw. Największą nowością są jednak zmienne pory roku; w każdej z nich musimy zajmować się innymi rzeczami i należycie przygotować gospodarstwo na kolejne sezony.

Tryby gry

Podobnie jak poprzednia część serii, Farming Simulator 22 umożliwia zarówno zabawę w pojedynkę, jak i rozgrywkę w opartym na współpracy trybie multiplayer.

Kwestie techniczne

Farming Simulator 22 działa w oparciu o technologię GIANTS Engine 9, którą solidnie podrasowano. Autorzy wzięli na warsztat między innymi zachowanie SI. Ponadto pochylono się nad szczegółowością i różnorodnością scenerii, a także nad warstwą dźwiękową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Gry podobne do Farming Simulator 22

Wymagania wiekowe Farming Simulator 22

odpowiednia dla każdego wieku

Farming Simulator 22 zapowiedziany; premiera jeszcze w tym roku
Farming Simulator 22 zapowiedziany; premiera jeszcze w tym roku

wiadomość22 kwietnia 2021

Farming Simulator 22 otrzymał zapowiedź i pierwszy zwiastun. Studio GIANTS Software potwierdziło premierę gry w tym roku i zapewniło o wprowadzeniu wielu nowości oraz usprawnień.

Nowy Farming Simulator dopiero w 2021 roku
Nowy Farming Simulator dopiero w 2021 roku

wiadomość23 stycznia 2020

Firmy Giants Software oraz Focus Home Interactive poinformowały, że kolejna odsłona serii Farming Simulator ukaże się dopiero w 2021 roku. Wcześniej - w 2020 r. - otrzymamy trzy kolejne dodatki do Farming Simulator 19.

79 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Stalot07

kuba12234456

Ty1an

Przemek1303

PC
PS5
XSX
XONE
PS4