Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2023, 08:57

autor: Kamil Kleszyk

Farming Simulator 22 pozwala zostać strażakiem z darmowym dodatkiem Emergency Pack

Dzięki najnowszemu darmowemu dodatkowi gra Farming Simulator 22 to już nie tylko produkcja o tematyce rolniczej. Giants Software przygotowało dla swoich fanów zaskakującą zawartość.

Źródło fot. Giants Software
i

Mimo że sednem serii Farming Simulator w dalszym ciągu jest rolnictwo, od jakiegoś czasu deweloperzy z Giants Software pracują nad zapewnieniem swoim fanom zupełnie nowych doznań płynących z gry. Efektem tych działań jest najnowsze darmowe DLC Emergency Pack, które mogą pobrać komputerowi i konsolowi gracze FS22.

Jak sama nazwa wskazuje, dodatek skupia się na służbach ratunkowych, a konkretnie straży pożarnej. Wirtualni rolnicy znudzeni pracą w polu mogą sprawdzić swoje umiejętności w dziesięciu różnych sytuacjach kryzysowych, takich jak gaszenie pożarów, usuwanie niebezpiecznych materiałów i przeszkód z dróg czy nawet zdejmowanie kotków uwięzionych na drzewach. Co ciekawe, nieco bardziej zaawansowani użytkownicy dodatkowe scenariusze mogą tworzyć za pomocą plików XML.

W powodzeniu misji pomogą specjalne narzędzia i dwa wozy ratunkowe firmy Schlingmann mogące pomieścić do dziewięciu strażaków (pod warunkiem, że w grze zainstalowany jest skrypt dla wielu pasażerów z Pakietu Kubota).

Case IH Farmall Anniversary Pack

To nie jedyna atrakcja, jaką dla graczy przygotowali twórcy. Z okazji 100. rocznicy powstania Farmall studio Giants Software wydało niewielkie DLC Case IH Farmall Anniversary Pack, zawierające dwa traktory z serii Farmall firmy Case IH. Dodatek został wyceniony na 1,49 euro, czyli w przeliczeniu około 7 zł.

Premium Expansion

Na koniec przypomnijmy, że już 14 listopada odbędzie się premiera dużego dodatku Premium Expansion, zawierającego polską mapę Zielonkę, trzy nowe uprawy (marchew, pasternak i burak czerwony) oraz w sumie aż 35 maszyn takich marek jak m.in. BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland czy SaMASZ. Do 13 listopada DLC można zakupić za 18,99 euro (około 84 zł), natomiast później cena wyniesie 19,99 euro (około 89 zł). Dodatek będzie dostępny na komputery oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

  1. Farming Simulator 22 – recenzja
  2. Farming Simulator 22 – poradnik
  3. Farming Simulator – oficjalna strona

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej