Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2023, 10:23

autor: Zuzanna Domeradzka

Polska mapa Zielonka od dziś w Farming Simulator 22 [Aktualizacja]

Nowy dodatek do Farming Simulatora 22 – Premium Expansion – debiutuje dziś na rynku. Zobaczcie jak prezentuje się polska mapa, czyli Zielonka.

Źródło fot. Giants Software.
i

Aktualizacja

Dziś ma miejsce premiera dodatku Premium Expansion do Farming Simulator 22. W zależności od platformy DLC można nabyć za kwotę:

  1. 85,69 zł na Steam;
  2. 86 zł w Epic Games Store;
  3. 89 zł w PS Store;
  4. 84,99 zł w Xbox Store.

Co oferuje Premium Expansion? Przede wszystkim nową polską mapę – Zielonkę. Więcej szczegółów znajdziecie w oryginalnej wiadomości (poniżej).

Oryginalna wiadomość

W listopadzie ukaże się drugi duży dodatek do gry Farming Simulator 22, nazwany Premium Expansion. Wprowadzi on sporo nowości, w tym polską mapę, Zielonkę. Możecie przyjrzeć się tej lokacji dzięki krótkiemu filmikowi, który trafił dzisiaj do sieci (poniżej).

Zielonka w grze Farming Simulator 22 wygląda jak typowa polska wieś z drewnianymi domkami, których ściany ozdobione są charakterystycznymi dla kultury słowiańskiej malowidłami. Nie brakuje również małych, lokalnych sklepów, w tym warzywniaka czy supermarketu „Kogucik”. W Zielonce są także stare, szare, nieco ponure bloki.

Sama mapa będzie naprawdę spora. Gracze znajdą na niej kilkadziesiąt pól o różnych wielkościach. Poniżej zobaczycie udostępniony przez twórców plan Zielonki z wyszczególnionymi najważniejszymi lokacjami, w tym sklepami, fabrykami, tartakiem, przędzalnią czy stacjami paliw.

Polska mapa Zielonka od dziś w Farming Simulator 22 [Aktualizacja] - ilustracja #1

Źródło: Giants Software.

Premium Expansion a Premium Edition

Oprócz mapy Zielonka nadchodzący dodatek wprowadzi sporo innych nowości do FS 22, w tym m.in.:

  1. producenta fortepianów, dla którego gracz może dostarczać drewno i zarabiać na produkcji instrumentów;
  2. fabrykę ziemniaków produkującą czipsy oraz fabrykę pożywnych zup;
  3. trzy nowe plony: marchew, pasternak i buraki cukrowe;
  4. ponad 35 maszyn i kilka nowych marek takich jak Dewulf, Gorenc, Agrio, oraz WIFO.

Premium Expansion zadebiutuje 14 listopada na PC-tach, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X/S. Na komputerach osobistych dodatek można zdobyć jako osobny produkt (kosztuje 85,69 zł, a przed premierą można go zakupić za 77,12 zł), na konsolach zaś jest dostępny jako część Year 2 Season Passa lub nowej wersji Farming Simulatora 22, nazwanej Premium Edition, która ukaże się tego samego dnia (również na PC) i ma zawierać podstawową grę oraz praktycznie wszystkie dotychczasowe DLC.

  1. Farming Simulator 22: Premium Expansion na Steamie
  2. Farming Simulator – oficjalna strona

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!