Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 maja 2022, 16:10

Game Pass na koniec maja 2022 - Farming Simulator 22 i 11 innych gier

Poznaliśmy listę gier, które trafią do Game Passa w drugiej połowie maja. W sumie w usłudze Microsoftu będzie czekać na nas 12 nowych pozycji, w tym m.in. Sniper Elite 5, Farming Simulator 22 i Jurassic World Evolution 2.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w drugiej połowie maja. Tym razem w subskrypcji Microsoftu czeka nas sporo premier – zagramy bowiem w takie pozycje jak Sniper Elite 5, Floppy Knights czy Hardspace: Shipbreaker. Ponadto do abonamentu „zielonych” zawitają relatywnie świeże Farming Simulator 22 oraz Jurassic World Evolution 2. Pełną listę produkcji, które zostaną dodane do oferty, a także tych, które z niej wypadną (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Nowości w Game Passie:

Game Pass wkrótce opuszczą:

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w drugiej połowie maja. Znikną m.in. NHL 20 i Farming Simulator 19 – na szczęście będą dostępne nowsze odsłony obu serii. Gorzej z Resident Evil 7 czy nieszablonowymi Knockout City i Yes, Your Grace. Jeśli więc zamierzacie w nie zagrać, to lepiej się pospieszcie. Natomiast kolejne pozycje, które znajdą się w Game Passie, zostaną ujawnione na przełomie maja i czerwca.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.