Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SUPERHOT: Mind Control Delete (PC)

SUPERHOT: Mind Control Delete PC

Duży samodzielny dodatek do nietypowej polskiej strzelanki SUPERHOT, w której czas płynie tylko, gdy poruszamy postacią.

To jest dodatek do gry SUPERHOT.

Akcji | FPP | FPS | elementy logiczne | polskie | eksperymentalne/artystyczne | strzelanki

PC Windows
Okładka SUPERHOT: Mind Control Delete (PC)

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

7grudnia2017

wczesny dostęp

2019

2019

Steam

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE to wydany na platformę PC dodatek do gry akcji SUPERHOT z 2016 roku. Jest to rozszerzanie samodzielne więc do działania nie wymaga podstawowej wersji gry. Projekt dostępny jest za darmo dla posiadaczy pierwowzoru i obie produkcje opracowało zlokalizowane w Łodzi studio SUPERHOT Team.

Mechanika

Dodatek zbudowano na fundamentach znanych z podstawki. Ponownie dostajemy więc grę akcji, w której wydarzenia obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa sprowadza się do walki z grupami przeciwników za pomocą broni palnej i białej. Powraca także znak rozpoznawczy marki, czyli mechanika w ramach której czas płynie tylko wtedy, gdy poruszamy postacią. Pozwala to na spokojnie analizować sytuacje, tworzyć skomplikowane plany walki, a potem realizować je z chirurgiczną precyzją.

Wydane na platformę PC SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE oferuje pokaźny zestaw nowych map. Ponadto do sprawdzonych rozwiązań pierwowzoru dodane zostały nowe elementy zainspirowane gatunkiem roguelike. Obejmują one m.in. system proceduralnej generacji niektórych aspektów wyzwań, co pozwoliło autorom na tworzenie dłuższych i bardziej skomplikowanych historii.

Ponadto SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE oferuje nowe typy uzbrojenia oraz przeciwników. W czasie rozgrywki możemy odblokować nowe zdolności oraz dodatkowe postacie, dysponujące unikalnymi cechami. Wraz ze wzrostem siły gracza wzmacniani są także wrogowie.

Kwestie techniczne

Tak jak w przypadku pierwowzoru, cechą wyróżniającą SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE jest nietypowy styl graficzny. Lokacje są ascetyczne, wykonane głównie z płaskich brył o jasnych barwach z przewagą bieli. Natomiast wrogowie oraz smugi pozostawiane przez wystrzelone pociski mają kolor czerwony.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Gry podobne do SUPERHOT: Mind Control Delete

Wymagania wiekowe SUPERHOT: Mind Control Delete

12+

MIND CONTROL DELETE samodzielnym dodatkiem do SUPERHOT
MIND CONTROL DELETE samodzielnym dodatkiem do SUPERHOT

wiadomość6 grudnia 2017

Zapowiedziano SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, czyli samodzielny dodatek do polskiego przeboju z 2016 roku. Rozszerzenie udostępnione zostanie za darmo posiadaczom pełnej wersji gry, reszta będzie mogła zapoznać się z nim już od jutra za pośrednictwem programu Steam Early Access.