Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2020, 19:20

autor: Karol Laska

Dodatek do SUPERHOT z datą premiery. Za darmo dla posiadaczy oryginału

SUPERHOT Team oficjalnie ogłosił datę premiery samodzielnego dodatku Mind Control Delete do gry SUPERHOT. Tytuł będzie można uruchomić już za tydzień – 16 lipca. Każdy posiadacz oryginału otrzyma rozszerzenie za darmo.

Dodatek do SUPERHOT z datą premiery. Za darmo dla posiadaczy oryginału - ilustracja #1
Tydzień dzieli nas od premiery Mind Control Delete.

Od kilku lat wiadomo, że trwają prace nad osobnym DLC do gry SUPERHOT o podtytule Mind Control Delete. Jest to pierwszoosobowa gra akcji wykorzystująca mechanikę zatrzymywania czasu. Tytuł dostępny był we wczesnym dostępie Steam, a dziś oficjalnie ogłoszono jego datę premiery. W pełną wersję MDC zagramy już od 16 lipca tego roku. W sieci pojawił się także zwiastun produkcji.

Twórcy potwierdzili także, że darmowy egzemplarz dodatku otrzyma każdy posiadacz SUPERHOT (z wyjątkiem wersji VR). Tyczy się to wszystkich konsumentów, którzy zdecydują się na zakup oryginału przed 16 lipca 2020 roku. Za rozszerzenie nie zapłacą również fani wspierający projekt na Kickstarterze.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej