Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka Farming Simulator 19 (PC)
OkładkaFarming Simulator 19 (PC)

Farming Simulator 19

FS 19

Farming Simulator 19 to kolejna część popularnej serii symulatorów rolnika. Tym razem twórcy oparli swoją grę na ulepszonym silniku graficznym, a także zawarli w niej złożony z trzech dużych lokacji, rozbudowany otwarty świat.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Farming Simulator 19 Premiera

20lis2018

PC PS4 XONE

Gry podobne do Farming Simulator 19

Farming Simulator 22

Farming Simulator 17

Ranch Simulator

Farming Simulator 19 jest kolejną odsłoną znanego cyklu symulatorów, w których wcielamy się w rolnika. Gra oferuje dwie duże, otwarte i pełne różnego rodzaju zadań lokacje oraz setki maszyn i pojazdów, które możemy wykorzystać przy pracy. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada niezmiennie studio GIANTS Software i podobnie jak poprzednia odsłona serii, zadebiutowała ona równocześnie na komputerach i konsolach.

Mechanika

Farming Simulator 19 stanowi ewolucję koncepcji znanych z poprzednich części cyklu. Gra oferuje dwie rozległe, otwarte lokacje i sporo nowej zawartości – upraw (nowe to bawełna i owies), narzędzi, zwierząt (w grze pojawiają się konie oraz psy) czy pojazdów (mamy do dyspozycji setki modeli, więcej niż kiedykolwiek w historii serii; debiut zaliczyły maszyny firmy John Deere).

Poza prostymi zajęciami, takimi jak noszenie drewna, przygotowywanie upraw i jeżdżenie pojazdami i maszynami rolniczymi, mamy możliwość m.in. kupowania ziemi i sprzedawania swoich plonów. Tym razem jednak, w odróżnieniu od poprzednich odsłon, wraz z działkami w nasze ręce trafia także teren wokół parceli, który możemy zająć, wznosząc różnorodne budynki gospodarcze.

Farming Simulator 19 oferuje nam także opcję dostosowania wyglądu swojego farmera. Wprowadzony został także mechanizm zmęczenia naszej postaci, który wymusza na nas sen w trakcie nocy.

Tryby gry

Farming Simulator 19 skupia się przede wszystkim na trybie dla pojedynczego gracza, jednak oferuje także tryb kooperacyjny (w wydaniu PC-towym aż 16-osobowy).

Kwestie techniczne

Farming Simulator 19 jest grą w pełni trójwymiarową i działa w oparciu o znany z poprzednich odsłon, ale znacząco poprawiony silnik graficzny – pozwolił on na poprawę rolniczych tekstur, ulepszenie systemu świateł i cieni oraz poprawienie animacji głównej postaci i wykorzystywanych pojazdów. Gra wspiera mody tworzone przez społeczność graczy – funkcja ta jest dostępna na każdej z platform.

Ostatnia modyfikacja 23 lipca 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-16  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 1325 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,5 / 10 na podstawie 638 głosów czytelników.

Farming Simulator 19 cena w dniu premiery: 129,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 19

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Farming Simulator 19 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770 lub lepsza
  • 20 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit
PC
PS4
XONE