Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka Farming Simulator 19 (PC)

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 to kolejna część cieszącej się dużą popularnością serii symulatorów rolnika.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Farming Simulator 19 na platformie PC, PS4 i XONE jest kolejną odsłoną znanego cyklu symulatorów, w których wcielamy się w rolnika. Gra oferuje trzy duże, otwarte i pełne różnego rodzaju zadań lokacje i setki maszyn i pojazdów, które możemy wykorzystać przy pracy. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada niezmiennie studio GIANTS Software i podobnie jak poprzednia odsłona serii, zadebiutowała ona równocześnie na komputerach i konsolach.

Mechanika

Wydany na PC, PS4 i XONE Farming Simulator 19 stanowi ewolucję koncepcji znanych z poprzednich części cyklu. Gra oferuje trzy rozległe, otwarte lokacje i sporo nowej zawartości – upraw, narzędzi, zwierząt (w grze pojawiają się m.in. konie), pojazdów (mamy do dyspozycji setki modeli, więcej niż kiedykolwiek w historii serii) – która sprawia, że granie jest świeżym doświadczeniem nawet dla starych wyjadaczy.

Poza prostymi zajęciami, takimi jak noszenie drewna, przygotowywanie upraw i jeżdżeniem pojazdami i maszynami rolniczymi, mamy możliwość m.in. kupowania ziemi i sprzedawania swoich plonów. Farming Simulator 19 oferuje nam także opcję dostosowania wyglądu swojego farmera, poprawia AI pracowników sterowanych przez komputer i wprowadza zaprojektowany zupełnie na nowo system misji, który powinien ułatwić zabawę nowym graczom.

Tryby gry

Farming Simulator 19 skupia się przede wszystkim na trybie dla pojedynczego gracza, jednak wydanie PC-towe oferuje także 16-osobowy tryb kooperacyjny.

Kwestie techniczne

Farming Simulator 19 jest grą w pełni trójwymiarową i działa w oparciu o zupełnie nowy silnik graficzny, zapewniający niespotykane w dotychczasowej historii serii doznania wizualne. Gra wspiera mody tworzone przez społeczność graczy – funkcja ta jest dostępna na każdej z platform.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 638 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 129,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 19

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 19

PC Windows

Minimalne: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Pierwsze informacje o Farming Simulator 19 - ładniej, więcej, lepiej

Przed premierą 15 lutego 2018, 12:31

Na znaczeniu zyska moduł misji, który nie tylko pozwoli na pozyskiwanie dodatkowych źródeł zarobku, ale również na lepsze poznanie zasad rządzących wirtualnym farmerskim światem nowym graczom. Możemy też liczyć na poprawioną sztuczną inteligencję naszych wirtualnych pomocników, którzy w poprzednich odsłonach serii w wielu momentach zdecydowanie nie grzeszyli bystrością – jak mówią sami deweloperzy, wirtualni pomagierzy mają stać się po prostu „bardziej użyteczni”, cokolwiek to oznacza.

PC
PS4
XONE