Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 kwietnia 2020, 17:58

PS Plus w maju: Farming Simulator 19 i Cities: Skylines

Sony podało tytuły dwóch produkcji, które w maju trafią do posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz abonamentu PlayStation Plus. Są to gry Farming Simulator 19 oraz Cities: Skylines.

PS Plus w maju: Farming Simulator 19 i Cities: Skylines - ilustracja #1Poznaliśmy tytuły dwóch gier, które w maju trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Nadchodzący miesiąc upłynie pod znakiem strategii i symulatorów. Gracze będą mogli pobrać najnowszą odsłonę serii Farming Simulator, a także pełną wersję Cities: Skylines. Obie gry ściągniemy w przyszłym tygodniu. Tymczasem zostało jeszcze kilka dni, by do biblioteki dodać pozycje udostępnione na początku kwietnia – Uncharted 4: Kres Złodzieja i DiRT Rally 2.0.

Majowa oferta PlayStation Plus:

  1. Farming Simulator 19 (PS4)
  2. Cities: Skylines (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 5 maja.

Gry, które w maju zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Uncharted 4: Kres złodzieja (PS4)
  2. DiRT Rally 2.0 (PS4)

Gry zostaną wycofane 5 maja.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus