Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2021, 16:46

autor: hexx0

Farming Simulator 19, Tropico 6 i UFC 4 wkrótce w Xbox Game Pass

Microsoft przedstawił listę gier, które trafią do usługi Xbox Games Pass w najbliższym czasie. W lipcu zagramy m.in. w Farming Simulator 19, Tropico 6 i EA Sports UFC 4.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią w najbliższym czasie do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. W tym miesiącu każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo oferta Microsoftu jest wyjątkowo zróżnicowana. Pojutrze w ramach abonamentu będzie można zagrać np. w Tropico 6 i UFC 4, a tydzień później uzyskacie dostęp do takich produkcji jak Farming Simulator 19 czy Bloodroots. Kompletną listę tytułów, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

Xbox Game Pass wkrótce opuszczą:

Kolejne tytuły, które trafią do abonamentów „zielonych”, poznamy w drugiej połowie bieżącego miesiąca. Jeśli zaś chodzi o te powyżej, to warto zauważyć staranie, z jakim Microsoft rozwija usługę Xbox Cloud Gaming, która niedawno weszła w fazę otwartych beta-testów. Przypominamy również, że od wczoraj jest dostępny patch do A Plague Tale: Innocence, który optymalizuje grę pod Xboxy Series X i S. Miejcie też na uwadze listę gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w tym i w następnym roku. A na koniec coś dla wygodnickich – Microsoft zamierza umożliwić korzystanie z Game Passa bezpośrednio na Smart TV.