Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCXSX
Okładka The Medium (PC)

The Medium

The Medium jest horrorem, w którym wcielamy się w kobietę, która potrafi widzieć duchy i stara się rozwikłać zagadkę morderstwa pewnego dziecka. Produkcja stanowi kolejne dzieło utalentowanego krakowskiego zespołu Bloober Team.

Przygodowe | survival horror | horror | polskie | lata 90. | Xbox Game Pass | Find Your Next Game

Okładka The Medium (PC)

data premiery gry:

gru2020

XSX PC

The Medium to horror, w którym wcielamy się w Marianne – kobietę, która potrafi widzieć świat duchów (czyli tytułowe medium). Protagonistka jest prześladowana przez wizje ukazujące jej morderstwo niewinnego dziecka i postanawia wybrać się do pewnego opuszczonego hotelu, by rozwikłać zagadkę. Warto odnotować, że jednym z twórców ścieżki dźwiękowej do tej produkcji był Akira Yamaoka, znany z pracy nad serią Silent Hill. Tytuł został opracowany przez krakowskie studio Bloober Team (twórców udanego Observera, Blair Witch oraz cyklu Layers of Fear).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach

Wymagania wiekowe The Medium

18+

Polskie Bloober Team może trafić pod skrzydła innej firmy
Polskie Bloober Team może trafić pod skrzydła innej firmy

wiadomość23 czerwca 2020

Bloober Team wystawia się na sprzedaż. Polskie studio przygotowało tzw. „short listę” podmiotów mających stanowić organ doradczy podczas potencjalnego procesu fuzji lub przejęcia. Jak na razie nie wiadomo, jakie firmy są zainteresowane krakowską ekipą.

Kraków rozsypuje się na zwiastunie horroru The Medium
Kraków rozsypuje się na zwiastunie horroru The Medium

wiadomość7 maja 2020

Polskie studio Bloober Team ujawniło grę The Medium, czyli psychologiczny horror na PC i Xbox Series X. W produkcję zaangażowani są aktorzy - Marcin Dorociński oraz Weronika Rosati.

Pierwszy screen z nowej gry twórców Music Master: Chopin
Pierwszy screen z nowej gry twórców Music Master: Chopin

wiadomość9 lipca 2012

W sieci pojawił się pierwszy screen z gry Medium - tajemniczego projektu autorstwa krakowskiego studia Bloober Team. Niestety oprócz obrazka nasączonego japońskimi klimatami, nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat samej gry.

Medium - tajemniczy projekt polskiego studia Bloober Team
Medium - tajemniczy projekt polskiego studia Bloober Team

wiadomość4 czerwca 2012

W sieci zahuczało od plotek na temat gry Medium. Najprawdopodobniej jest to produkcja krakowskiego studia Bloober Team. Projekt zwrócił na siebie uwagę dzięki interesującej kampanii wirusowej.

XSX
PC