Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 21:18

Xbox Game Pass wzbogaci się o 31 nowych gier; wśród nich Halo i Forza Horizon 5

Xbox Game Pass wzbogaci się w kolejnych latach o 31 nowych gier. 19 z nich pojawi się jeszcze w 2021 roku. Wśród nich Halo Infinite i Forza Horizon 5.

Podczas tegorocznego E3 na połączonym panelu Xboksa oraz Bethesdy zaprezentowano 30 gier. Phil Spencer zdradził, że w aż 27 z nich zagramy za pośrednictwem usługi Xbox Game Pass. 19 z wymienionych znajdzie się w niej jeszcze w 2021 roku. Te, które mają się dopiero pojawić, będą dostępne w ramach subskrypcji już w dniu premiery. Łącznie zapowiedziano, że na platformę trafi 31 gier.

Wśród wymienionych tytułów pojawiają się między innymi najbardziej wyczekiwane produkcje Xbox Game Studios, takie jak Halo Infinite oraz Forza Horizon 5. Do Xbox Game Pass trafią oprócz tego dzieła wielu innych deweloperów współpracujących z firmą Microsoft. Pełną listę tytułów, które pojawią się w serwisie w tym roku i kolejnych latach, znajdziecie poniżej.

Więcej informacji na temat gier, jakie wejdą w skład biblioteki Xbox Game Pass, znajdziecie na oficjalnej stronie.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej