Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXSX
Okładka Shredders (XSX)

Shredders XSX

Poświęcona snowboardowi sportowa zręcznościówka, zainspirowana przez serię Amped. W Shredders szalejemy na desce na rozmaitych stokach, trasach freeride’owych i w snowparkach. Produkcja podąża drogą złotego środka pomiędzy realizmem i dobrą zabawą.

Sportowe | snowboard | sporty zimowe

Microsoft Xbox Series X/S
Okładka Shredders (XSX)

producent: I-Illusions

wydawca: Foampunch

Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji XSX:

2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shredders jest zręcznościową grą sportową poświęconą snowboardowi. Produkcja, dla której źródłem inspiracji była przede wszystkim seria Amped, jest owocem współpracy firm I-Illusions oraz Let it Roll.

Mechanika

W Shredders wcielamy się w snowboardzistów. Produkcja oddaje nam do dyspozycji szereg stoków, tras freeride’owych i snowparków, gdzie możemy wyszaleć się na desce. Celem deweloperów było uzyskanie złotego środka pomiędzy realizmem i dobrą zabawą. Gra oferuje więc dużą wolność w kwestii kontroli nad zawodnikiem, a poszczególne triki, nawet takie jak prosta „sto osiemdziesiątka”, można wykonywać na rozmaite sposoby.

Tryby gry

W Shredders można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer.

Kwestie techniczne

Shredders może się pochwalić oprawą graficzną wysokiej jakości. Krajobrazy gór pokrytych śniegiem cieszą oko, podobnie jak realistyczne animacje naszego zawodnika, nad którego zachowaniem czuwa zaawansowany silnik fizyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Shredders

Wymagania wiekowe Shredders

odpowiednia dla każdego wieku