Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Snowboard

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce snowboard.

PC
PC Windows19
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 46 Sony PlayStation 33 Sony PlayStation 29 Sony PlayStation 15 PlayStation Portable3
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE5 Microsoft Xbox 3606 Microsoft Xbox6
Mobile
Android5 Apple iOS5 Windows Phone2
Nintendo
Nintendo Switch3 Nintendo Wii8 Nintendo DS2
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1 Game Boy Advance2 Nintendo GameCube5
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

snowboard
Riders Republic
Riders Republic

Sportowe 28 października 2021

Szalona gra sportowa od firmy Ubisoft, poświęcona ekstremalnym dyscyplinom. W Riders Republic gracze biorą udział w zmaganiach na rowerach, snowboardzie i nartach oraz w wingsuitach. Tytuł oferuje rozbudowane tryby kariery i multiplayer.

PCPS5XSXPS4XONE

Steep
Steep

Sportowe 2 grudnia 2016

Przygotowany przez ekipę Ubisoft sandboksowy symulator zimowych sportów ekstremalnych. Akcja gry Steep osadzona została w dość wiernie odwzorowanych Alpach, podzielonych na kilka sektorów o otwartej strukturze. Tam właśnie możemy poddać się białemu szaleństwu, jeżdżąc na nartach i snowboardzie, bądź polatać w przestworzach przy użyciu paralotni lub wingsuita.

PCPS4XONESwitch

SSX
SSX

Sportowe 28 lutego 2012

SSX to wyprodukowana przez firmę EA Sports gra sportowa, której tematem są karkołomne zjazdy snowboardowe. Gracze wcielają się w członków ekipy snowboardzistów, która rzuciła wyzwanie najniebezpieczniejszym górom świata. Twórcy gry starali się przedstawić zarówno widowiskowość tego sportu jak i niebezpieczeństwa, jakie czyhają na zawodników uprawiających tę dyscyplinę.

X360PS3

Winter Sports 2012
Winter Sports 2012

Sportowe 6 grudnia 2011

Winter Sports 2012 to gra sportowa skupiająca się na dyscyplinach zimowych. Rywalizować możemy w dziesięciu konkurencjach, z narciarstwem alpejskim czy snowboardem na czele. Produkcja studia 49Games cechuje się prostą, pozbawioną wodotrysków grafiką.

PCWii3DS

Shredders
Shredders

Sportowe 17 marca 2022

Poświęcona snowboardowi sportowa zręcznościówka, zainspirowana przez serię Amped. W Shredders szalejemy na desce na rozmaitych stokach, trasach freeride’owych i w snowparkach. Produkcja podąża drogą złotego środka pomiędzy realizmem i dobrą zabawą.

PCXSX

Shaun White Snowboarding
Shaun White Snowboarding

Sportowe 14 listopada 2008

Shaun White Snowboarding to sygnowana nazwiskiem znanego snowboardzisty gra sportowa przygotowana przez zespół deweloperski studia Ubisoft Montreal. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności szusowania na desce w górach Alaski i Japonii, a także na stokach Park City. Twórcy położyli duży nacisk na realistyczne wrażenia z gry, w tym zwłaszcza fizykę jazdy na snowboardzie.

PCX360PS3PS2PSPWiiNDS

SNOW
SNOW

Sportowe 14 lutego 2019

Rozgrywająca się w otwartym świecie symulacyjna gra sportowa autorstwa szwedzkiego studia Poppermost Productions. SNOW skupia się na jeździe na nartach oraz desce snowboardowej i choć za wzór ma konsolowe serie pokroju SSX, autorzy stawiają na realizm. Akcja toczy się w okolicach alpejskiej góry Sialia, usianej narciarskimi stokami, ukrytymi dolinkami czy górskimi wioskami.

PCPS4

Cool Boarders
Cool Boarders

Sportowe 31 grudnia 1996

Jedna z pierwszych trójwymiarowych gier snowboardowych. Produkcja oferuje trzy podstawowe oraz dwa ukryte stoki, po których należy zjeżdżać w jak najkrótszym czasie, wykonując przy tym efektowne triki. Przed każdym zjazdem gracz może wybrać płeć swojego awatara, jego ubranie oraz używaną deskę.

PS1

Snow Ride
Snow Ride

Sportowe 15 grudnia 2000

Realistyczny symulator jazdy na desce snowboardowej. Akcja gry kreci sie wokól dwóch slynnych gór: Mamooth Mountain (Kalifornia) oraz miejsca zwanego jako Tuckerman Ravine (New Hampshire).

PC

Freak Out: Białe szaleństwo
Freak Out: Białe szaleństwo

Sportowe 30 marca 2007

Gra zręcznościowa podejmująca temat ekstremalnych sportów zimowych. Jako doskonale wytrenowani narciarze zjeżdżamy po stokach jednej z czterech niebezpiecznych gór. Misje podzielone zostały na wyścigi po zakręconych torach oraz zadania kaskaderskie. Sukcesy nagradzane są gotówką, za którą kupujemy nowy sprzęt i akcesoria. Dostępny jest też tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób.

PCPS2PSP

1080 Avalanche
1080 Avalanche

Wyścigi 28 listopada 2003

Gra sportowa symulująca zjazdy snowboardowe. Jest to kontynuacja kultowego 1080 Snowbording z konsoli Nintendo 64. Autorzy przygotowali pięć postaci do wyboru, każdy z innym stylem jazdy i własnymi statystykami. Wśród dostępnych trybów rozgrywki znalazły się zarówno wyścigi, jak i konkurencje polegająca na wykonywaniu tricków.

GCN

Dark Summit
Dark Summit

Sportowe 13 listopada 2001

Dynamiczna zręcznościówka, w której wcielamy się w postać snowboardzisty. Do zaliczenia jest kilkadziesiąt zróżnicowanych wyzwań. Gracz może się też oczywiście skupić na wykonywaniu różnorakich trików z użyciem deski.

PS2XBOXGCN

SSX On Tour
SSX On Tour

Sportowe 11 października 2005

Kieszonkowa edycja słynnej serii, traktującej o jeździe na desce snowboardowej. Opisywana produkcja zawiera szereg rozbudowanych trybów zabawy, między innymi karierę oraz multiplayer dla czterech osób.

PS2PSPXBOXGCN

Supreme Snowboarding
Supreme Snowboarding

Sportowe 9 marca 2000

Snowboardowe szaleństwo na ośnieżonych stokach. W grze znajdziemy pięć trybów rozgrywki, dziesięć tras umiejscowionych w trzech różnych regionach oraz cztery rodzaje powietrznych trików. Tworząc sprzęt snowboardowy twórcy inspirowali się też prawdziwymi produktami znanych firm. W swoim czasie gra wyglądała całkiem nieźle.

PC

Snow Rider
Snow Rider

Zręcznościowe 6 października 2006

Snow Rider to zręcznościowa gra sportowa, adresowana do miłośników jazdy na snowboardzie. Gracz ma okazję stanąć na starcie zawodów downhillowych rozgrywanych na górskich trasach. Deweloperzy ze studia Tuna Technologies przygotowali kilka wariantów zabawy, umożliwiając m.in. rywalizację z przeciwnikami kierowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję oraz jazdę na czas.

PC

Grand Mountain Adventure: Wonderlands
Grand Mountain Adventure: Wonderlands

Zręcznościowe 27 marca 2019

Sportowa zręcznościówka poświęcona narciarstwu i snowboardowi. W Grand Mountain Adventure trafiamy na różnorodne górskie szczyty i mierzymy się ze specjalnie przygotowanymi wyzwaniami lub odkrywamy je na własną rękę.

PCSwitchANDiOS

SSX Tricky
SSX Tricky

Sportowe 5 listopada 2001

Kontynuacja przeboju SSX. Ten sam zakręcony klimat szaleńczej jazdy na snowboardzie. Triki bez najmniejszych elementów realizmu, byle szybciej, byle wyżej, i dwie całkiem nowe trasy - SSX Tricky to godny następca hitu z Playstation 2.

PS2XBOXGBAGCN

SSX 3
SSX 3

Sportowe 21 października 2003

Trzecia cześć serii SSX bije poprzednie na głowę szczególnie rozbudowaniem. Ilość turniejów, trików, czy rzeczy do odkrycia może Was przestraszyć, niczym wielki, groźny stok przyprawia o dreszcze maniaków śnieżnego szaleństwa.

PS2XBOXGBAGCN

Cool Boarders 2
Cool Boarders 2

Sportowe 31 października 1997

Kontynuacja ciepło przyjętej gry snowboardowej z 1996 roku. Cool Boarders 2 może pochwalić się znacznie większą niż poprzednik liczbą grywalnych postaci, desek oraz tras. Te ostatnie uległy znacznemu rozbudowaniu i oferują m.in. skróty. Zabawa może toczyć się w jednym z pięciu różnych trybów zabawy, a na torze użytkownikowi towarzyszą sterowani przez sztuczną inteligencję albo drugiego gracza oponenci.

PS1

MTV Sports: Snowboarding
MTV Sports: Snowboarding

Sportowe 1 grudnia 1999

Gra sportowa, poświęcona tytułowej dyscyplinie. W trakcie zabawy wcielamy się w jednego z sześciu zawodników i walczymy o zwycięstwo na kilku trasach ulokowanych w różnych zakątkach świata. Oprócz trybów opracowanych z myślą o zabawie w pojedynkę tytuł posiada także oparty na rywalizacji moduł Head-to-Head oraz prosty kreator torów.

PS1

Tony Hawk: SHRED
Tony Hawk: SHRED

Sportowe 26 października 2010

Tony Hawk: SHRED jest sequelem wydanej w 2009 roku gry zręcznościowej Tony Hawk: RIDE i jednocześnie jedenastą odsłoną skaterskiego cyklu sygnowanego nazwiskiem legendy tego sportu. Tym razem deweloperzy ze studia Robomodo postanowili zrewolucjonizować serię wprowadzając możliwość jazdy nie tylko na wirtualnej deskorolce, ale również desce snowboardowej.

X360PS3Wii

Stoked
Stoked

Sportowe 24 lutego 2009

Stoked jest kolejną już grą studia Bongfish Interactive Entertainment poświęconą snowboardowi. Wcześniej ci sami autorzy przygotowali dwie inne zręcznościowe symulacje tego sportu - Stoked Rider featuring Tommy Brunner i Stoked Rider: Alaska Alien. Omawiana produkcja powstała we współpracy z firmą Absinthe Films, zajmująca się tworzeniem filmów snowboardowych z udziałem profesjonalistów.

X360

Stoked: Big Air Edition
Stoked: Big Air Edition

Sportowe 17 listopada 2009

Stoked: Big Air Edition to rozbudowana edycja gry sportowej Stoked. Deweloperzy ze studia Bongfish Interactive Entertainment uzupełnili swe dzieło o tryb wyścigów i dwa nowe zbocza górskie, po których szusować mogą wirtualni snowboardziści, wcielający się w Travisa Rice’a, Nicolasa Muellera, Wolle Nyvelta i inne gwiazdy tej dyscypliny sportów zimowych. W stosunku do oryginału poprawie uległa także strona wizualna gry, wzbogacona o nowe elementy.

PCX360

Pro Riders Snowboard: Extreme Edition
Pro Riders Snowboard: Extreme Edition

Sportowe 16 sierpnia 2013

Rozszerzona edycja gry sportowej, przeznaczonej dla fanów zimowych szaleństw na desce. Dzięki współpracy z firmą Extreme Reality, tytuł wykorzystuje unikalny na komputerach PC model sterowania przy pomocy ruchów ciała. Co warto podkreślić – do zabawy wystarczy tradycyjna kamera internetowa.

PC