Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka SNOW (2016) (PC)

SNOW (2016) PC

Rozgrywająca się w otwartym świecie symulacyjna gra sportowa autorstwa niezależnego szwedzkiego studia Poppermost Productions.

Sportowe | snowboard | zagraj za darmo | sporty zimowe

PC Windows
Okładka SNOW (2016) (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28stycznia2016

Open Beta

Dołącz do bety na: http://store.steampowered.com/app/244930

28stycznia2016

wczesny dostęp

data nieogłoszona

SNOW to gra sportowa traktująca o jeździe na nartach oraz desce snowboardowej. Produkcja została stworzona przez niezależne studio Poppermost Productions głównie z myślą o fanach tej dyscypliny. Twórcy inspirowali się serią SSX oraz 1080° Snowboarding, ale skupili się w większym stopniu na realizmie. Chcieli w ten sposób w pełni oddać przyjemność płynącą z pokonywania kolejnych gór przy zawrotnych prędkościach.

Tytuł wyróżnia się na tle swojej konkurencji tym, że przed premierą pełnej wersji udostępniono go w bardzo wczesnym wydaniu oznaczonym numerem 0.1. Wiele aspektów nie działało w tej edycji w zadowalający sposób, ale gracze mogli dzięki temu na bieżąco brać udział w procesie dewelopingu i dostarczać twórcom informacje na temat tego, co można poprawić. Produkcja skorzystała zatem z modelu biznesowego spopularyzowanego przez grę Minecraft.

Dzieło studia Poppermost Productions działa na silniku CryEngine 3, co pozwoliło stworzyć oprawę graficzną na zadowalającym poziomie. W trakcie zabawy rozciągają się przed nami piękne widoki, a jeżdżąc zostawiamy na śniegu charakterystyczne ślady. Autorzy w miarę wypuszczania kolejnych wersji swojego dzieła dopieszczali jego warstwę techniczną, by w końcowym produkcie przedstawić ostateczny kształt tego co stworzyli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.3 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Gry podobne do SNOW (2016)

Wymagania wiekowe SNOW (2016)

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe SNOW (2016)

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 5 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7/8

Wieści ze świata (Valve Software, CryEngine, PlayStation 4, Rocket League, Smite, SNOW) 25/5/2016

wiadomość25 maja 2016

Dziś piszemy o pozwaniu Valve Software przez transseksualną byłą pracowniczkę, udostępnieniu za darmo kodu źródłowego CryEngine 5.1, prognozach sprzedaży PlayStation 4, funkcji cross-platform w Rocket League na PC i XOne, liczbie graczy w Smite oraz o dodaniu snowboardu i skuterów śnieżnych w aktualizacji do SNOW. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Electronic Arts i E3, Breath of Fire III, SNOW) 28/1/2016
Wieści ze świata (Electronic Arts i E3, Breath of Fire III, SNOW) 28/1/2016

wiadomość28 stycznia 2016

Dziś piszemy m.in. o zrezygnowaniu przez Electronic Arts z występu na E3 na rzecz własnej imprezy EA Play, reedycji Breath of Fire III na PS Vitę oraz starcie otwartych beta-testów gry SNOW. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Battlefield 4, SNOW, The Long Dark) 11/10/13
Wieści ze świata (Battlefield 4, SNOW, The Long Dark) 11/10/13

wiadomość11 października 2013

Dziś piszemy m.in. o trybie Spectator Mode w strzelaninie Battlefield 4, pojawieniu się gry SNOW w ofercie Steama, aktorce Jennifer Hale biorącej udział w procesie produkcji The Long Dark, a także konfiguracjach Steam Machines. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.