Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Stoked Rider featuring Tommy Brunner (PC)
OkładkaStoked Rider featuring Tommy Brunner (PC)

Stoked Rider featuring Tommy Brunner PC

Zręcznościowa symulacja jazdy na desce snowboardowej po górskich, ośnieżonych stokach Alaski. Omawianą grę sportową swoim nazwiskiem reklamuje jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników snowboardowych w Europie, czyli Tommy Brunner.

Sportowe | snowboard

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stoked Rider featuring Tommy Brunner Premiera PC

29marca2006

producent: Bongfish Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Stoked Rider featuring Tommy Brunner

Tony Hawk's Pro Skater 2

Tony Hawk's Pro Skater 4

SNOW

Stoked Rider featuring Tommy Brunner to zręcznościowa symulacja jazdy na desce snowboardowej po górskich, ośnieżonych stokach Alaski. Omawianą grę sportową swoim nazwiskiem reklamuje jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników snowboardowych w Europie, czyli wymieniony w tytule Tommy Brunner.

W grze znajdziemy dwa główne tryby: Freeride (spokojna jazda po stokach) oraz Racing (zmagania z innymi użytkownikami stoku). W tej pierwszej opcji osoba zasiadająca przed ekranem komputera nie jest ograniczona czasowo i może dokładnie zbadać każdy zakątek terenu, wyszukując jednocześnie sprytnie ukryte bonusy. Znacznie większe emocje wzbudza jednak współzawodnictwo z innymi oponentami (w tym także kilka typów przedstawicieli obcych ras z kosmosu). Ponadto, rywalizując w trybie Racing grający odkrywa te obszary góry, do których początkowo dostęp był zablokowany (później możemy je zwiedzać w trybie Freeride). Wraz z osiągniętymi postępami, rosną oczywiście umiejętności prowadzonego sportowca, możemy także zakupić dla niego nowy, lepszy sprzęt do jazdy.

Na ekranie pokazywany jest miernik prędkości osiąganej w czasie zjazdu przez naszą postać i wysokość (w metrach), na jakiej się aktualnie znajduje. Oprawę graficzną wykonano w pełnym trójwymiarze, z zastosowaniem technologii cell-shading (wygładzone, „komiksowe” modele postaci i otoczenia). Co więcej, twórcy z zespołu developerskiego Bongfish umieścili w opisywanej produkcji szereg edytorów, pozwalających zarówno na stworzenie nowych ras zawodników, z jakimi ścigamy się na górskich trasach, jak i opracowanie całych gór do zjazdów czy wybranych scenerii. Owe programy są bardzo proste w użyciu i nie sprawiają żadnych kłopotów osobom, które nie znają się na programowaniu. Warto również odnotować fakt zaimplementowania specjalnego klienta internetowego, pozwalającego użytkownikom Stoked Rider featuring Tommy Brunner na wymianę posiadanych materiałów.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.8 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Stoked Rider featuring Tommy Brunner: Odpowiednia dla każdego wieku.