Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2006, 08:19

Weź udział w beta-testach gry Stoked Rider featuring Tommy Brunner

Austriackie studio Bongfish Interactive Entertainment ogłosiło wczoraj, że rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do otwartych beta-testów gry Stoked Rider featuring Tommy Brunner.

Austriackie studio Bongfish Interactive Entertainment ogłosiło wczoraj, że rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do otwartych beta-testów gry Stoked Rider featuring Tommy Brunner.

Weź udział w beta-testach gry Stoked Rider featuring Tommy Brunner - ilustracja #1

To już drugie podejście autorów programu do tematu testów. Pierwsza oferta pojawiła się na łamach forum jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, ale wówczas ilość miejsc była ograniczona. Dziś każdy, kto tylko ma na to ochotę, może przetestować produkcję bez zbędnego oczekiwania. Proces sprowadza się do odwiedzin oficjalnej strony gry i wpisania adresu e-mail. Po wykonaniu tej prostej czynności otrzymamy dalsze instrukcje, które pozwalają na pobranie i uruchomienie programu.

Mimo, że otwarte beta-testy rozpoczęły się już wczoraj, na potwierdzenie zgłoszenie trzeba będzie czekać kilka godzin. Programiści z Bongfish Interactive Entertainment muszą bowiem usunąć kilka błędów, które ujrzały światło dzienne przy okazji całej operacji.

Weź udział w beta-testach gry Stoked Rider featuring Tommy Brunner - ilustracja #2

Stoked Rider featuring Tommy Brunner to gra zręcznościowa, która podejmuje temat jazdy na desce snowboardowej po stokach zlokalizowanych na Alasce. Produkt firmowany jest nazwiskiem przez jednego z najlepszych zawodników w Europie, Tommy’ego Brunnera. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat programu, zapraszamy do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi na łamach naszego serwisu: