Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2006, 18:10

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Stoked Rider: Alaska Alien w sprzedaży

Zanim śnieg na dobre przysypie kraj nad Wisłą, warto rozejrzeć się za nieco inną odmianą białego puchu – komputerową rzecz jasna. Jedną z okazji do sprawdzenia, czy efekt opadów atmosferycznych nadaje się już do rozpoczęcia zimowych szaleństw, jest wydany dzisiaj produkt o nazwie Stoked Rider: Alaska Alien.

Zanim śnieg na dobre przysypie kraj nad Wisłą, warto rozejrzeć się za nieco inną odmianą białego puchu – komputerową rzecz jasna. Jedną z okazji do sprawdzenia, czy efekt opadów atmosferycznych nadaje się już do rozpoczęcia zimowych szaleństw, jest wydany dzisiaj produkt o nazwie Stoked Rider: Alaska Alien. Ta przygotowana przez austriackie studio Bongfish Interactive Entertainment pozycja dostępna jest już w systemie elektronicznej dystrybucji.

Stoked Rider: Alaska Alien w sprzedaży - ilustracja #1

Gra sportowa od niemieckojęzycznych programistów w całości poświęcona została jeździe na snowboardzie. Cena, jaką musimy zapłacić za wspomniany tytuł, to 24,99 euro. W zamian w nasze ręce trafia arcade’owa produkcja, umożliwiająca wykonywanie karkołomnych ewolucji na stromych szczytach Alaski. Wśród walorów Stoked Ridera należy wymienić m.in. pełną kompatybilność z kartami fizycznymi firmy AGEIA oraz tryb multiplayer, umożliwiający zmagania pomiędzy kilkoma amatorami kaskaderskich wyczynów.

Gra przyciąga uwagę także nietypowymi bohaterami. Jednym z nich jest tytułowy Obcy – zielony zawodnik z rogami na głowie i tandetnym jetpackiem na plecach. Ponadto producenci sportówki mogą pochwalić się jeszcze jedną rzeczą, a mianowicie faktem, iż ich projekt jest całkowicie pozbawiony scen przemocy. Po więcej informacji na temat Alaska Aliena zapraszamy na oficjalną stronę produktu.