Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4PCXONE
Okładka Steep: Road to the Olympics (PS4)

Steep: Road to the Olympics

Pierwsze duże rozszerzenie do wydanego przez firmę Ubisoft symulatora zimowych sportów ekstremalnych Steep.

To jest dodatek do gry Steep.

Sportowe | snowboard | sporty zimowe | sandbox | sporty ekstremalne | multiplayer

Okładka Steep: Road to the Olympics (PS4)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

5gru2017

PC PS4 XONE

Steep: Road to the Olympics jest pierwszym dodatkiem do Steep, czyli symulatora zimowych sportów ekstremalnych wydanego w 2016 roku przez firmę Ubisoft. Rozszerzenie trafiło między innymi na platformę PC, XONE i PS4, a powstało we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim dla uczczenia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczangu.

Mechanika

Jak sugeruje tytuł, Steep: Road to the Olympics pozwala wyszaleć się w rozmaitych dyscyplinach olimpijskich. Swoje umiejętności możemy sprawdzić, stając w szranki z innymi zawodnikami w takich konkurencjach jak narciarstwo alpejskie, snowboard cross, slopestyle, skicross, halfpipe, slalom gigant, slalom gigant równoległy, supergigant czy big air. Specjalnie na potrzeby opisywanego DLC deweloperzy przygotowali zupełnie nowe tereny ulokowane w Korei Południowej i Japonii.

Filar rozgrywki pozostał jednak niezmieniony – w trakcie przemierzania ośnieżonych stoków wciąż natykamy się zarówno na zawodników kontrolowanych przez innych graczy, jak i na przygotowane przez nich wyzwania. Po raz kolejny ważną rolę odgrywa rywalizacja o miejsce w rankingach oraz wykonywanie zadań rozrzuconych po świecie. Nadal możemy także łączyć się w grupy i wspólnie zwiedzać lokacje przygotowane przez deweloperów, stawiając czoła świeżym wyzwaniom.

Kwestie techniczne

Wydane między innymi na platformę PC, XONE i PS4 Steep: Road to the Olympics jest dodatkiem niesamodzielnym, a więc wymaga do działania podstawowej wersji gry. DLC działa w oparciu o technologię stworzoną na potrzeby pierwowzoru i w żaden sposób nie wpływa na jakość oprawy graficznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Steep: Road to the Olympics

Klasyfikacja PEGI Steep: Road to the Olympics

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Steep: Road to the Olympics

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/ AMD FX 4100 3.6 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon R7 260X lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
  • Zalecane: Intel Core i7-3770K 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
W grudniu zadebiutuje Road to the Olympics, czyli pierwsze DLC do Steep
W grudniu zadebiutuje Road to the Olympics, czyli pierwsze DLC do Steep

wiadomość12 czerwca 2017

Firma Ubisoft nie przestaje inwestować w swoją nową markę, jaką jest Steep. Francuski wydawca właśnie zapowiedział pierwszy dodatek do tej gry, zatytułowany Road to the Olympics, dzięki któremu wyszalejemy się w zupełnie nowych, zimowych dyscyplinach.

PC
PS4
XONE