Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 23:07

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

W grudniu zadebiutuje Road to the Olympics, czyli pierwsze DLC do Steep

Firma Ubisoft nie przestaje inwestować w swoją nową markę, jaką jest Steep. Francuski wydawca właśnie zapowiedział pierwszy dodatek do tej gry, zatytułowany Road to the Olympics, dzięki któremu wyszalejemy się w zupełnie nowych, zimowych dyscyplinach.

Road to the Olympics to tytuł zapowiedzianego przed momentem, pierwszego rozszerzenia do Steep, opracowanego przez firmę Ubisoft we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim. Dodatek, który zostanie oddany w nasze ręce 5 grudnia, pozwoli nam wyszaleć się w zupełnie nowych dyscyplinach olimpijskich.

W Road to the Olympics do naszej dyspozycji zostaną oddane zupełnie nowe tereny ulokowane w Korei Południowej i Japonii. To właśnie tam weźmiemy udział w mistrzostwach i przetestujemy swe umiejętności w ramach kilku nowych dyscyplin. Te ostatnie to: narciarstwo alpejskie, snowboard cross, slopestyle, skicross, halfpipe, slalom gigant równoległy, slalom gigant, supergigant, big air, slalom oraz ski halfpipe.

Premiera dodatku Road to the Olympics poprzedzi Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w lutym 2018 roku. - W grudniu zadebiutuje Road to the Olympics, czyli pierwsze DLC do Steep - wiadomość - 2017-06-13
Premiera dodatku Road to the Olympics poprzedzi Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w lutym 2018 roku.