Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 23:02

Skull & Bones - piracka taktyczna gra akcji nową marką Ubisoftu

Firma Ubisoft zaprezentowała pierwszy zwiastun oraz fragment rozgrywki ze Skull & Bones - nadchodzącej taktycznej gry akcji, w której wcielimy się w pirata. Produkcja ma zadebiutować jesienią przyszłego roku.

Po paru przedstawicielach znanych serii przyszedł czas na nową markę Ubisoftu. Podczas swojej konferencji przed targami E3 w Los Angeles firma nie tylko zaprezentowała pierwszy zwiastun Skull & Bones, taktycznej gry akcji, w której wcielimy się w kapitana dowodzącego pirackim statkiem, ale i pokazała rozbudowany fragment rozgrywki w trybie wieloosobowym. Produkcja trafi na Xboksa One, PlayStation 4 oraz PC jesienią przyszłego roku, a już teraz możecie zapisywać się do beta-testów za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Na powyższym gameplayu możemy zobaczyć rozgrywkę pomiędzy dwoma stronnictwami, złożonymi z pięciu statków. Celem zabawy jest zdobycie jak największej ilości łupów, co w praktyce sprowadza się do ostrzeliwania i zatapiania nieprzyjacielskich okrętów. Brzmi to banalnie wyłącznie w teorii, jeśli bowiem wierzyć twórcom Skull & Bones (odpowiedzialnym m.in. za segment walk morskich w Assassin’s Creed IV: Black Flag), starcia mają być nastawione na współpracę, odpowiedni dobór taktyki, umiejętne używanie opcji abordażu oraz wykorzystywanie prądów oraz wiatru. W produkcji pojawią się rozmaite rodzaje statków, różniących się m.in. wytrzymałością czy zasięgiem pocisków. Gra będzie skupiona na rozgrywce wieloosobowej i podzielona na sezony, w trakcie których stworzymy ze znajomymi zgraną armadę… lub zdradzimy ich, zgarniając cały łup dla siebie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Skull & Bones
  2. Oglądaj z nami konferencję Ubisoft na E3 2017