Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 22:45

autor: "Vergil"

Poznajcie Transference, czyli thriller psychologiczny od Ubisoftu

Pierwszą nową marką, jaka zagościła na konferencji Ubisoftu, było Transference. Produkcja określana mianem psychologicznego thrillera doczekała się enigmatycznego zwiastuna, w którym wystąpił Elijah Wood.

Transference to nowa marka w katalogu wydawniczym Ubisoftu – specjalnie na potrzeby tej produkcji francuska firma nawiązała współpracę z firmą SpectreVision, założoną przez Elijaha Wooda (znanego przede wszystkim z roli Frodo Bagginsa w filmowym Władcy Pierścieni) i reżyserów Daniela Noaha oraz Josha C. Wallera.

Tytuł, tworzony przez zespół FunHouse (dywizję studia Ubisoft Montreal) i SpectreVision, wykorzysta gogle wirtualnej rzeczywistości, aczkolwiek nie będzie ich wymagał do działania. Autorzy deklarują, że jego zadaniem jest „wypełnienie luki pomiędzy filmami i grami”. Transference zmierza na komputery osobiste (wykorzysta Oculus Rifta i Oculus Touch oraz HTC Vive), PlayStation 4 (zrobi użytek z PlayStation VR i PlayStation Move) oraz na Xboksa One, a ma trafić do sprzedaży wiosną przyszłego roku.

Pozycja jest określana mianem psychologicznego thrillera. W toku przygody przyjdzie nam rozwikłać zagadkę skrywaną przez pewną rodzinę – wspomnienia poszczególnych jej członków dotkniętych rozmaitymi obsesjami będziemy badać przemierzając zakamarki ich umysłów, odtworzone w rzeczywistości wirtualnej. W toku przygody poznamy przeszłość tych osób i w oparciu o zebrany materiał dowodowy postaramy się rozprawić z trapiącymi je problemami. Warto odnotować, że fabuła ma mieć nieliniowy przebieg, a to jaką ścieżką podąży, będzie zależeć od dokonanych przez nas wyborów.

Elijah Wood to jedna ze znanych osobistości ze świata filmu, zaangażowanych w tworzenie Transference. - Poznajcie Transference, czyli thriller psychologiczny od Ubisoftu - wiadomość - 2017-06-12
Elijah Wood to jedna ze znanych osobistości ze świata filmu, zaangażowanych w tworzenie Transference.